Sobota, 9.12.2023, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii Zaniedbane ulice Elbląga

Zaniedbane ulice Elbląga: Polna i Ogrodowa (odc. 12)

21.08.2023, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zaniedbane ulice Elbląga: Polna i Ogrodowa (odc. 12)
Fot. Paweł Friedrich

Przedstawiamy nowy cykl „Zaniedbane ulice Elbląga". Będziemy w nim prezentować miejsca, które już na pierwszy rzut oka wymagają interwencji.



W różnych częściach naszego miasta możemy podziwiać architekturę dawnych bądź współczesnych budynków. Są też miejsca, w których wzrok przykuwa architektura krajobrazu. O część elbląskich ulic (i ich okolicę) dba Urząd Miasta. O inne Spółdzielnie Mieszkaniowe bądź Wspólnoty.

Niestety bez względu na to, czy ulica jest bardziej czy mniej uczęszczana, może być zaniedbana.


Wystarczy przejść się po Elblągu, by zobaczyć, które miejsca potrzebują pilnej naprawy.


Jak obecnie prezentują się elbląskie ulice? Zapraszamy do obejrzenia naszych fotogalerii.

Dziś pokazujemy ulice Polną i Ogrodową.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Zaniedbane ulice Elbląga: Polna i Ogrodowa ( zdjęć 40 )
Dodano: 2023-08-21 | Fot Paweł Friedrich
0

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Adam
  Poniedziałek, 21.08

  Wygląd domów, ulic i otoczenia jest skorelowany jednak z ludźmi, którzy tam mieszkają i w pewnym stopniu o nich świadczą. Tego wszystkiego nikt za nich nie załatwi. Bywa i tak, że jest droga / ulica są w złym stanie, ale zadbane są domy i otoczenie. Bywa tak, że dom w złym stanie stoi przy wyremontowanej ulicy, ale otoczenie jest fatalne. Na pokazanych zdjęciach wszystkie te elementy to katastrofa, za którą ludzie którzy tam mieszkają w znacznej części odpowiadaja

 2. 2
  +4
  ~ ćwierkają wr....
  Poniedziałek, 21.08

  Za co ludzie odpowiadają? Za to, że na Polnej stoi od kilku lat "pustostan, za który mieszkańcy płacą, a miasto ma wyjeb....e. 3x razy był pożar tego budynku, co jakiś czas zamieszkiwali w nim bezdomni...i co? Nic!!! Miasto ogranicza się do zabijania okien, w około tej posesji leżą różnego rodzaju odpadki, hasają szczury....i ktoś pisze, że winni są mieszkańcy chyba, że mieszkańcy ratusza!!!!

 3. 3
  0
  ~ ATYNA R
  Poniedziałek, 21.08

  Prezydent Elblaga ma to w 4 literach on tam nie jezdzi .

 4. 4
  +3
  ~ Asia
  Poniedziałek, 21.08

  Korzystam z ulicy Ogrodowej i Polnej w Elblągu od wielu już lat Idąc tymi ulicami czuję sie jakbym była w jakiejś slumsowej dzielnicy Ulice te leżą blisko dworca gdzie wysiadają turyści w poszukiwaniu pięknego Starego Miasta Nie są one wizytówką Elbląga Tymi ulicami poruszają się także karetki z pacjentami W okresie deszczowym wskutek zatkanych studzienek nie można przejść ponieważ woda wylewa się na chodnik Mam nadzieję że wreszcie doczekam się remontu tych ulic Elblążanka

 5. 5
  0
  ~ Mamy dość
  Poniedziałek, 21.08

  Aktualne wladze miejskie nie czuja sie juz na silach aby dzwigac losy tego miasta. Trzymaja na swoich barkach owoce tego co posiali 8 lat temu, trzymaja to na swoich barkach ale cegly i tak sypia sie im na łby. Do wyborow te ruiny sie na nich zawlala. A Elblążanie beda musieli wybrac nowe bardziej kompetentne wladze miejskie. Mysle ze Elblazanie wyciagna z tego wnioski i nie dopuszcza juz nigdy do wladzy towarzyszy zPSL,PO,lewicy. Trzeba poiwiedziec sobie wsprost, oni zawiedli nie poradzili sobie z utrzymaniem i rozwojem miasta. POlegli na całej lini.

 6. 6
  +3
  ~ Gru
  Poniedziałek, 21.08

  Do mam dość. Pisiory tez rządzili w naszym mieście i mieli nawet swego prezydenta. I za ich kadencji ulice te jak i inne też były w takim samym stanie. I też nic nie zrobili. To jak szukanie syfu u innych, nie widząc stanu swojego podwórka.

 7. 7
  +3
  ~ dixon
  Poniedziałek, 21.08

  gru-mamy dość to pisowski troll i wazeliniarz-ujada od rana do nocy-chyba podwyżkę dostał

 8. 8
  +1
  ~ Kefas
  Poniedziałek, 21.08

  ~ Adam . Ludzie na Polnej robią co mogą i zrobili. Chodzi mi o ocieplone domy i zadbane dzierżawy. Wybacz, abym przejął obowiązki ZBK i Urzędu Miejskiego oraz mieszkańców rozpadających się domów. Tymi ulicami jeżdżą prawie wszyscy mieszkańcy Elbląga. Kto nie zasuwał do apteki lub na skróty tymi ulicami?

 9. 9
  0
  ~ Karot
  Poniedziałek, 21.08

  Zapewniam że wszystkie te zrujnowane budynki mieszkalne, pustostany, lokale z zabitymi oknami w tej okolicy to zasób ZBK. Wspólnoty mieszkaniowe dbają o swoje budynki - remontują elewacje, wymieniają dachy, w miarę możliwości dbają o otoczenie. Bardzo łatwo odróżnić tu budynki prywatne od miejskich. Niestety ulicy czy chodnika nikt sobie sam nie wyremontuje

 10. 10
  +1
  ~ Ola
  Poniedziałek, 21.08

  Ul. Fabryczna nie wygląda lepiej. Budynek nr 18 usytuowany jest przy Galerii Pana Misia, którą odwiedza duża ilość klientów i aż prosi się o ocieplenie i pomalowanie i w ten sposób wkomponuje się w " wypasioną " galerię.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0685861110687