Czwartek, 11.06.2026, Imieniny: Barnaba, Feliks, Benedykt
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii Wojsko Polskie

Mistrzostwa Wojska Polskiego w Judo zakończone. Zobacz zdjęcia!

11.06.2026, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzostwa Wojska Polskiego w Judo zakończone. Zobacz zdjęcia!
fot. Natalia Kowalska

Żołnierki i żołnierze z całego kraju rywalizowali podczas Mistrzostw Wojska Polskiego w Judo w Elblągu. Dziś (11 czerwca) uroczyście zakończono zawody. Zobacz galerię zdjęć.

 

 

 

W mistrzostwach uczestniczyło stu najlepszych judoków na co dzień pełniących służbę w Wojsku Polskim. Wydarzenie rozpoczęło się w poniedziałek, 9 czerwca. Indywidualne i drużynowe zmagania trwały dwa dni. W czwartek, 11 czerwca, odbyła się uroczystość zakończenia turnieju oraz wręczenia nagród najlepszym zawodnikom. 


 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Mistrzostwa Wojska Polskiego w judo ( zdjęć 52 )
Dodano: 2026-06-11 | _INFO_ELBLAG_PL
0

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

  1. 1
    --2
    ~ powinni takimi rzucać
    Godzinę temu

    A czerpakiem też rzucali? Był?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96987199783325