Niedziela, 26.03.2023, Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii REFERENDUM

Elblążanie o referendum - zobacz materiał filmowy

26.11.2022, 17:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elblążanie o referendum - zobacz materiał filmowy
Fot. Archiwum redakcji

Sprawdziliśmy, jak elblążanie zapatrują się na zorganizowanie referendum w sprawie odwołania Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego. Czy powinno dojść do referendum, a jeśli tak, to czy wezmą w nim czynny udział?

 


Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 196

%99.5 %0.5


Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +116
  ~ To jasne
  Czwartek, 03.11

  Wiadomo że w referendum polecą! Bo takie są nastroje w Elblągu, nie od dziś!

 2. 2
  +44
  ~ Tylko się uśmiałam
  Czwartek, 03.11

  Tak kochają swojego prezydenta. Referendum i to szybko

 3. 3
  +104
  ~ Głosowałem na Pana
  Czwartek, 03.11

  Jestem za referendum

 4. 4
  --3
  ~ Kvjcuc
  Czwartek, 03.11

  Tu żaden inny prezydent cudów nie zrobi...miasto emerytów i rencistów.. brak zakładów pracy.Jeden większy browar ,Wójcik - meble, czy Mytych- budownictwo,to za mało.. Bardzo pcha siędo Elbląga młody Płażyński z Trójmiasta...ale s

 5. 5
  +16
  ~ Elblążanka Mądra
  Czwartek, 03.11

  Ludzie idźcie zobaczyć jak ta ekipa rządząca niszczy bażantarnie. Co oni tam wyprawiają budują obwodnicę przez to piękne miejsce. Skandal! Ta droga to pewnie po to żeby te skompromitowane firmy pogrzebowe mogły szybko podmieniać ciała gdy im się zdarzy spalić nie to co trzeba. Kto to widział żeby takie rzeczy tam budować. Ta obwodnica pasuje w bazantarni jak świni siodło. Już za ten fakt należy im się odwołanie aby zatrzymać ten proces destrukcji bażantarni.

 6. 6
  +21
  ~ Warto pytać
  Czwartek, 03.11

  Cóż dodać - ludzie na ulicy rozumieją potrzebę zmian. Pisane petycji, podań próśb nic nie daje to tak jakby pisać na Berdyczów. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest zapytać elblążan w referendum. Bo nie potrzebny jest cały ten zgiełk opluwający wszystkich i wszystko przez zastępy internetowych troli.

 7. 7
  +86
  ~ Lud mówi!
  Czwartek, 03.11

  Witek! Słyszałeś?

 8. 8
  +44
  ~ ania
  Czwartek, 03.11

  W Elblagu potrzebny jest prezydent, ktory nie bedzie patrzyl na Olsztyn, ktory kosztem naszego miasta preznie sie rozwija. Potrzeba osoby,ktora bedzie zarzadzala i walczyla o dobro Elblaga,wspolpracujac z roznymi opcjami politycznymi. Najwazniejszy powinien byc interes Elblaga.Rzady naszych wlodarzy polegaja na zbywaniu nieruchomosci i dzialek. Chodze po tym miescie i widze wiele anomalii. Mam wrazenie ze w Elblagu wlodarze wybrani zostali za kare i nie maja najmniejszego pojecia o zarzadzniu miastem. Komuna dawno sie skonczyla o czym zapomnieli.Nurtuje mnie jedno pytanie: po co zglosili swoje kandydatury do wyborow i w jakim celu? Miasto chaosu i balaganu..Jesli sie nic nie zmieni to zostana emeryci,uczniowie,nauczyciele i najwieksza grupa pracownikow budzetowych. Pracownikow -brak

 9. 9
  +98
  ~ Ania podsumowala !
  Czwartek, 03.11

  Skoro starsi ludzie mówią że Elbląg umarl , bo nic się nie dzieje, to faktycznie nic się nie dzieje! Na Elbląg przeniesiono mentalność Olsztyna! Tam też się dzieje! Może wezmą przyklad z Elblaga? Trójmiasto to inny świat do ktorego mentalności nam daleko ! Dlatego trzeba zmian !

 10. 10
  +40
  ~ "Wam kury prowadzać szczać"
  Piątek, 04.11

  wzorcowy przykład nieudacznictwa - doprowadzenie do zniszczenia tradycyjnego deptaka, czyli ul. 1-Maja. To przecież centrum Elbląga, a smutek bierze na bycie w tym miejscu, witryny do "wynajęcia", obfajdany budynek banku, powybijane szyby pod "solidarnością" . To jest ocena tych władz.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1424829959869