Komunikacja w Elblągu jest tak tragiczna że przyjezdni śmieją się z tej zbieraniny złomu. Brak ładnych wygodnych przystanków ,brak nowoczesnego taboru tramwaj, autobus .Brak tablic elektronicznych przy przystankach na słupkach. Czy naprawdę jest problemem by w Elblągu wreszcie był zakład komunikacji autobusowej z Elbląskimi autobusami .Brakuje miejsc pracy taki zakład pomoże mieszkańcom by pracować. Kiedy nareszcie pojedzie tramwaj ul. Mazurska przez Zawadę. Kiedy tramwaj pojedzie przez ul.Królewiecka do Ul.Fromborska na Bielany.
Może i komunikacja miejska została zniszczona przez noszowego i harleyowca ale za to macie wszędzie mini piekarczyki. Może nie ma portu Państwowego ale za to dyrektor Arek dostał nowe eleganckie biuro i nie musi siedzieć na parkingu dla tirów.
Cieszy fakt że coraz więcej Elblążan dostrzega i trafnie krytykuje nieudolność władz miejskich z nadania von der tuska. To napawa optymizmem i daje podstawy do przeprowadzenia skutecznego referendum w celu wywiezienia na taczce członków tego samorządu spod szyldu uśmiechniętej brygady.
Dokładnie, dla mieszkańców osiedla za Politechniką prosimy o przystanek tramwajowy. To jedno z najbardziej wykluczonych osiedli mieszkaniowych w Elblągu. Do najbliższego przystanku tramwajowego jest kilometr i spacer 15min tylko co przejazd połowy trasy linii tramwajowej
Pilnie potrzebna wiata przystankowa po jednej i drugiej stronie ulicy. Żeromskiego przy Szpitalu Miejskim dojazd na Dębicę i Ul.Grunwaldzką Nie ma żadnego zadaszenia
Komunikacja miejska jest tragiczna. Fatalny rozkład jazdy , nieraz czeka się godzinę na następny autobus, ciągle trzeba się przesiadać. A dojazd na cmentarz to masakra, szybciej do Gdańska się dojedzie....
Nic dodać nic ująć, siedzą pierdzą w stołek, gawedza sobie. Nadchodzi nowy przetarg, wybiorą prywatne firmy do przewozu osób, zawiązać się na 10 lat i klapa a tyle lat zmieni się technologia potrzeby ludzkie. Komunikacja będzie w miejscy stała. Nie ma wizji nowoczesnej w tym mieście!!!
Komunikacja w Elblągu jest tak tragiczna że przyjezdni śmieją się z tej zbieraniny złomu. Brak ładnych wygodnych przystanków ,brak nowoczesnego taboru tramwaj, autobus .Brak tablic elektronicznych przy przystankach na słupkach. Czy naprawdę jest problemem by w Elblągu wreszcie był zakład komunikacji autobusowej z Elbląskimi autobusami .Brakuje miejsc pracy taki zakład pomoże mieszkańcom by pracować. Kiedy nareszcie pojedzie tramwaj ul. Mazurska przez Zawadę. Kiedy tramwaj pojedzie przez ul.Królewiecka do Ul.Fromborska na Bielany.
Może i komunikacja miejska została zniszczona przez noszowego i harleyowca ale za to macie wszędzie mini piekarczyki. Może nie ma portu Państwowego ale za to dyrektor Arek dostał nowe eleganckie biuro i nie musi siedzieć na parkingu dla tirów.
Cieszy fakt że coraz więcej Elblążan dostrzega i trafnie krytykuje nieudolność władz miejskich z nadania von der tuska. To napawa optymizmem i daje podstawy do przeprowadzenia skutecznego referendum w celu wywiezienia na taczce członków tego samorządu spod szyldu uśmiechniętej brygady.
Dokładnie, dla mieszkańców osiedla za Politechniką prosimy o przystanek tramwajowy. To jedno z najbardziej wykluczonych osiedli mieszkaniowych w Elblągu. Do najbliższego przystanku tramwajowego jest kilometr i spacer 15min tylko co przejazd połowy trasy linii tramwajowej
Pilnie potrzebna wiata przystankowa po jednej i drugiej stronie ulicy. Żeromskiego przy Szpitalu Miejskim dojazd na Dębicę i Ul.Grunwaldzką Nie ma żadnego zadaszenia
Komunikacja miejska jest tragiczna. Fatalny rozkład jazdy , nieraz czeka się godzinę na następny autobus, ciągle trzeba się przesiadać. A dojazd na cmentarz to masakra, szybciej do Gdańska się dojedzie....
Nic dodać nic ująć, siedzą pierdzą w stołek, gawedza sobie. Nadchodzi nowy przetarg, wybiorą prywatne firmy do przewozu osób, zawiązać się na 10 lat i klapa a tyle lat zmieni się technologia potrzeby ludzkie. Komunikacja będzie w miejscy stała. Nie ma wizji nowoczesnej w tym mieście!!!
Nie pocieszaj się tym textem i nie kłam bo przecież taka twoja rola "ujadacza-mąciciela"psisiurkow
Tradycji musi stać się zadość - odwieczne analizy i konsultacje, lecz wnioski żadne...