Oczywiście że dywersanci z KO PSL blokowali budowę portu Państwowego. Nie pamiętasz ankiety propagandowej? Port w formie miejskiej nie ma racji bytu. Cwierklewski który ma manierę kameralizacji miasta zapowiadał że to będzie najwyższej kameralna przystań. PISiory chciały budować port państwowy który miałby realną szansę finansowania. Kameralna przystań to będzie małe bezużyteczne dziadostwo niczym amfiteatr ćwierkowskiego na dolince nie nadający się do niczego. Tych którzy blokowali budowę portu Państwowego opowiadając mity że ktoś go z Elbląga ukradnie należy ukarać za działanie na szkodę RP. Kiedyś takich zdrajców stawiano przed plutonem egzekucyjnym.
Ręce opadają, chodzi o to, że ktoś kupił teren za psie pieniądze na parking, cena była niska, bo na parkingu nie zarobi kokosów.
A teraz, za łapówki, przekształcą teren i wybudują kamienice, na której zarobią miliony. Już wiesz na czym przekręt polega?
A miejsc parkingowych jak nie będzie tak nie będzie.
Ziemię pozyskali "pod garażowiec", a teraz "polecą" konkret pieniążki i inne apanaże, no i stanie się cud - powstanie mini osiedle mini apartamentowców między szkołą, a mostem (wszystkie budynki przy ulicy Tamka są ujęte na liście "do wyburzenia"). A później doda się "uchwałą wspólnoty" szlabanik i gotowe.
Pisowcy przy każdej inwestycji w Elblągu są na NIE . Stacja benzynowa przy Leclercu - NIE , Obwodnica Wschodnia - budowę rozpoczęła Skanska - pierwsza decyzja prezydenta z PiS - NIE i tak dalej .Nic im nie pasuje ,bo prezydent nie z PiS
Oczywiście że dywersanci z KO PSL blokowali budowę portu Państwowego. Nie pamiętasz ankiety propagandowej? Port w formie miejskiej nie ma racji bytu. Cwierklewski który ma manierę kameralizacji miasta zapowiadał że to będzie najwyższej kameralna przystań. PISiory chciały budować port państwowy który miałby realną szansę finansowania. Kameralna przystań to będzie małe bezużyteczne dziadostwo niczym amfiteatr ćwierkowskiego na dolince nie nadający się do niczego. Tych którzy blokowali budowę portu Państwowego opowiadając mity że ktoś go z Elbląga ukradnie należy ukarać za działanie na szkodę RP. Kiedyś takich zdrajców stawiano przed plutonem egzekucyjnym.
Ręce opadają, chodzi o to, że ktoś kupił teren za psie pieniądze na parking, cena była niska, bo na parkingu nie zarobi kokosów. A teraz, za łapówki, przekształcą teren i wybudują kamienice, na której zarobią miliony. Już wiesz na czym przekręt polega? A miejsc parkingowych jak nie będzie tak nie będzie.
PRECZ Z ŚMIECIAMI Z PO
Ziemię pozyskali "pod garażowiec", a teraz "polecą" konkret pieniążki i inne apanaże, no i stanie się cud - powstanie mini osiedle mini apartamentowców między szkołą, a mostem (wszystkie budynki przy ulicy Tamka są ujęte na liście "do wyburzenia"). A później doda się "uchwałą wspólnoty" szlabanik i gotowe.
W miastach gdzie rządzą namiestnicy Tuska patodeweloperzy mają Eldorado.
Pisowcy przy każdej inwestycji w Elblągu są na NIE . Stacja benzynowa przy Leclercu - NIE , Obwodnica Wschodnia - budowę rozpoczęła Skanska - pierwsza decyzja prezydenta z PiS - NIE i tak dalej .Nic im nie pasuje ,bo prezydent nie z PiS
długo psisiurku nad tym myślałeś?
Teraz chcą budować z podziemnym garażem a jak przyjdzie cofka to będzie wielki lament, że im samochody i mieszkania zalewa,