W Krakowie wyje.... towarzystwo wzajemnej adoracji bo jak zwykle klika się zapomniala ze są dla ludzi, u nas prezio jest ok ale rada to juz zupelnie inna sprawa
Jak sobie radzić z łajdakami i przekupnymi politykami pokazali wczoraj Krakowianie odwołując prezydenta Krakowa który był namiestnikiem tuska. Bastion KO został obalony. Czas na wyrzucenie trzesakowkiego z Wawy i nissana z naszego miasta. Nissan obiecał 2 lata temu że to będzie dobry czas dla Elbląga dziś już wiemy że łgał jak każdy KOwiec. Próżno szukać portu Państwowego w naszym mieście. Ba! Nie ma nawet miejskiego! Zamiast portu dalej jest tylko parking dla tirów. A w planach nie ma nawet planu poniesienia mostów kolejowego i eurokomuny które blokują wpłynięcie wyższych jednostek wgłąb miasta. Co jest priorytetem w kwestii budowy portu. Dlatego tych lokalnych szkodników z KO też trzeba wywieźć na taczkach.
Znakomicie słychać wycie PiSowców i wszystkich nieudaczników. Trzeba być skończonym idiotą, żeby pisać o niezrealizowanej obietnicy portu po 2 latach zarządzania miastem. To pokazuje jak ograniczeni są ludzie krytykujący obecnego prezydenta Elbląga. Jak ktoś ma odrobinę oleju w głowie i jako takie poczucie czasu to zdaje sobie sprawę ile trwa proces inwestycyjny w obecnych czasach. No ale niektórym pozostaje tylko plucie, szczucie i ta pustka w głowie...dożywotnio.
Ludzie, co Wam przeszkadza fakt, że teren na którym jest syf, jeden wielki bajzel zostanie zagospodarowany i będzie wyglądał zupełnie inaczej niż obecnie. Tylko się cieszyć, że ktoś kupił ten teren i chce zainwestować tam pieniądze. Będzie 60 miejsc parkingowych, będzie ład i porządek, będzie się chciało tamtędy przejść, a Wy tu jazgod i plucie. Ogarnijcie się wieczni malkontenci !!!
PIS w 4 lata zbudował przekop przez mierzeję który blokowali łajdacy z lokalnej KO PSL Lewica. Teraz mają podane na tacy zrobienie wisienki na torcie a i tak niczego w tej sprawie nie zrobili. Trzeba tych nieudaczników wywieźć na taczce gnoju. Jeden z głównych wichrzycieli piastuje stołek w senacie, ryży niemiec także nie pomaga. Żeby port powstał trzeba wyplewić Polskę z KOwskich szkodników.
-Nikt nie blokował przekopu, tylko blokowali przejęcie portu elbląskiego przez PiS, bo byśmy na tym wyszli tak jak cały kraj za poprzednich rządów. Port to nie kupienie bułek w sklepie. Procedura została uruchomiona i teraz potrzeba kilku lat na jej zrealizowanie. Ale o tym trzeba mieć chociaż odrobinę pojęcia a nie tylko wyć i pluć. Wisienka na torcie została właśnie uruchomiona, jest projekt portu teraz czas na jego realizację. Twoi natomiast ( bo zakładam że to wycie to PiS-owskie) mieli 8 lat żeby ten port wybudować, to nawet toru wodnego do Elbląga nie dokończyli, zresztą jak i cała reszta (HIMARS-y bez rakiet, samoloty bez kodów).
Budować ! Będzie w końcu teren uporządkowany. Budową parkingu żaden inwestor nie jest zainteresowany. Dlatego parking wielopoziomowy nigdy nie powstanie.
niedługo zabraknie ci nicków do wypisywania tych twoich bredni-zobaczysz referendum jak świnia siodło oszołomie
W Krakowie wyje.... towarzystwo wzajemnej adoracji bo jak zwykle klika się zapomniala ze są dla ludzi, u nas prezio jest ok ale rada to juz zupelnie inna sprawa
Jak sobie radzić z łajdakami i przekupnymi politykami pokazali wczoraj Krakowianie odwołując prezydenta Krakowa który był namiestnikiem tuska. Bastion KO został obalony. Czas na wyrzucenie trzesakowkiego z Wawy i nissana z naszego miasta. Nissan obiecał 2 lata temu że to będzie dobry czas dla Elbląga dziś już wiemy że łgał jak każdy KOwiec. Próżno szukać portu Państwowego w naszym mieście. Ba! Nie ma nawet miejskiego! Zamiast portu dalej jest tylko parking dla tirów. A w planach nie ma nawet planu poniesienia mostów kolejowego i eurokomuny które blokują wpłynięcie wyższych jednostek wgłąb miasta. Co jest priorytetem w kwestii budowy portu. Dlatego tych lokalnych szkodników z KO też trzeba wywieźć na taczkach.
Pisowski czopek wet polexit arc czy tam inny konspiracyjny nick podjarany Krakowem jakby dostał oszczane gacie kwaka do prania
Pisowski czopek wet polexit arc czy tam inny konspiracyjny nick podjarany Krakowem jakby dostał oszczane gacie kwaka do prania
Znakomicie słychać wycie PiSowców i wszystkich nieudaczników. Trzeba być skończonym idiotą, żeby pisać o niezrealizowanej obietnicy portu po 2 latach zarządzania miastem. To pokazuje jak ograniczeni są ludzie krytykujący obecnego prezydenta Elbląga. Jak ktoś ma odrobinę oleju w głowie i jako takie poczucie czasu to zdaje sobie sprawę ile trwa proces inwestycyjny w obecnych czasach. No ale niektórym pozostaje tylko plucie, szczucie i ta pustka w głowie...dożywotnio.
Ludzie, co Wam przeszkadza fakt, że teren na którym jest syf, jeden wielki bajzel zostanie zagospodarowany i będzie wyglądał zupełnie inaczej niż obecnie. Tylko się cieszyć, że ktoś kupił ten teren i chce zainwestować tam pieniądze. Będzie 60 miejsc parkingowych, będzie ład i porządek, będzie się chciało tamtędy przejść, a Wy tu jazgod i plucie. Ogarnijcie się wieczni malkontenci !!!
PIS w 4 lata zbudował przekop przez mierzeję który blokowali łajdacy z lokalnej KO PSL Lewica. Teraz mają podane na tacy zrobienie wisienki na torcie a i tak niczego w tej sprawie nie zrobili. Trzeba tych nieudaczników wywieźć na taczce gnoju. Jeden z głównych wichrzycieli piastuje stołek w senacie, ryży niemiec także nie pomaga. Żeby port powstał trzeba wyplewić Polskę z KOwskich szkodników.
-Nikt nie blokował przekopu, tylko blokowali przejęcie portu elbląskiego przez PiS, bo byśmy na tym wyszli tak jak cały kraj za poprzednich rządów. Port to nie kupienie bułek w sklepie. Procedura została uruchomiona i teraz potrzeba kilku lat na jej zrealizowanie. Ale o tym trzeba mieć chociaż odrobinę pojęcia a nie tylko wyć i pluć. Wisienka na torcie została właśnie uruchomiona, jest projekt portu teraz czas na jego realizację. Twoi natomiast ( bo zakładam że to wycie to PiS-owskie) mieli 8 lat żeby ten port wybudować, to nawet toru wodnego do Elbląga nie dokończyli, zresztą jak i cała reszta (HIMARS-y bez rakiet, samoloty bez kodów).
Budować ! Będzie w końcu teren uporządkowany. Budową parkingu żaden inwestor nie jest zainteresowany. Dlatego parking wielopoziomowy nigdy nie powstanie.