Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Pilsudzkiego z konopnicka, potrzebne rondo, tam w szczycie jest nieporozumienie... Chaos
Czyli znów zabraknie dodatkowego pasa dla włączających się. Od strony Piłsudskiego jest on bardzo pożądany.
Jest miejsce, ale to by wymagało postawienia nakazu skrętu w prawo na wszystkich podporządkowanych. Fatalny pomysł. Chyba, że postawisz tam rondo do zawracania.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Pilsudzkiego z konopnicka, potrzebne rondo, tam w szczycie jest nieporozumienie... Chaos
Czyli znów zabraknie dodatkowego pasa dla włączających się. Od strony Piłsudskiego jest on bardzo pożądany.
Jest miejsce, ale to by wymagało postawienia nakazu skrętu w prawo na wszystkich podporządkowanych. Fatalny pomysł. Chyba, że postawisz tam rondo do zawracania.