Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Tam powinien powstać orlik dla całego osiedla po np. godzinie 16, a do 16 dla szkoły. Tylko co na to Janusz i czerepak? Gdyby Wcisła kazał to zrobić, to dr Suszyząb Nakrętka zaplanował by myślenie za kilka lat.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tam powinien powstać orlik dla całego osiedla po np. godzinie 16, a do 16 dla szkoły. Tylko co na to Janusz i czerepak? Gdyby Wcisła kazał to zrobić, to dr Suszyząb Nakrętka zaplanował by myślenie za kilka lat.