Poniedziałek, 24.06.2024, Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (23)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ kuki
  Środa, 10.04

  Elbląg - jest już sypialnią dla Gdańska ?, dojazd szybciej niż z obwodnicy Gdańska , ceny mieszkań rosną - (mam oferty ) A czy przyszli zarządzający mają jakiś realny i osiągalny pomysł,? bo poza obiecania "złotych gór" trzeba pomysłu aby El nie został Nowym Gdańskim ( tam są chociaż rolnicy). Odciąć się o Olsztyna, przyszłość w Pomorzu, ci cudotwórcy wizjami będą rozliczeni w przyszłych wyborach, lub wcześniej. Może nowy człowiek z Warszawy pomoże ?

 2. 2
  +3
  ~ Nie jest drudno....
  Środa, 10.04

  @Stefan Missan będzie miał radę miasta, rząd z tej samej parti i tak nic konkretnego tu nie będzie się dziać, same pieniądze nic nie zrobią, tu trzeba być dynamiczny i nowoczesny. Teraz nagle oświecony, gruszki na wierzbie obiecuje. 5min miał, nie ma żadnego ciężkiego wyboru, dać szansę młodszemu nowemu. Rozliczymy później....

 3. 3
  --1
  ~ śwaróg
  Środa, 10.04

  Tą śliwką to już mi się odbija widać kasę puszczoną w promocje gościa za nasze pieniądze, wszędzie wisi na youtube, na płotach aż do wymiotów, gość znany z tego jak każdy pisowiec z włażenia w tyłek prezesowi, mierny bierny ale wierny, nawywieszali tych plakatów i wisi tego wszędzie.... przez 4 lata mają wszystkich gdzieś zbliżają się wybory nagle o dbamy o Was... A co do Elbląga... to miasto jest już jako sypialnia, nie ma pracy poważnej, dla specjalistów, ceny mieszkań jak w GDA, aaa kontr kandydat też nie lepiej kopiuj wklej wróbla.... podsumowując co wolisz rozwolnienie czy zatwardzenie....

 4. 4
  +7
  ~ B
  Czwartek, 11.04

  Taaa młodzi tu przyjeżdżają ale tacy z wiosek bez matury, ambicji i nie umiejący żyć w bloku - hałasują, piją, ludzi mają za nic! W pracy najgorsze zachowanie! Ci normalni młodzi stąd uciekają!!!

 5. 5
  +2
  ~ Lemarko
  Czwartek, 11.04

  Pan Śliwka jest tak szczery i prawdomówny jak każdy pisowiec, ale usuwa komentarze na Facebooku i blokuje ich dodawanie. A wczoraj podczas krótkiego wywiadu udzielonego dziennikarzowi przyznał się że wierzy w zamach Smoleński i wierzy i ufa komisji Antoniego. Nie wiem co gorsze czy to że mimo młodego wieku jest tak głupi? Czy jeszcze gorsze to że cynicznie kłamie aby nie podpaść prezesowi. Trzeba zrobić wydarzenie na Facebooku pt. Zbieramy na bilet do Pasłeka dla Śliwki.

 6. 6
  +6
  ~ znu
  Czwartek, 11.04

  Po 8. latach objawił się częściowo gnój tej ideologii, a ludzie nadal w to brną, jak chociażby ostatnio rolnicy, ale ci do gnoju są przyzwyczajeni.

 7. 7
  +2
  ~ do lemarko
  Czwartek, 11.04

  chętnie sie dorzucę ale na pkp II klasa

 8. 8
  +3
  ~ uiyIK
  Czwartek, 11.04

  Do świaroga jakie twoje pieniądze ,jakześ goły .

 9. 9
  0
  ~ uiy
  Czwartek, 11.04

  Tutaj zamarznieta komuna ,zmienić jak obudzic ocieplić czy co , Tylko pan SLIWKA .MOJA RODZINA I KOLEDZY ZA .

 10. 10
  --1
  ~ uiy22
  Czwartek, 11.04

  Tutaj starowiejska babacie po 88 gdakają wygrał Wroblewski i durnych nie brakuje . NIE BYŁY NA WYBORACH .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1749110221863