Niedziela, 14.04.2024, Imieniny: Julianna, Justyna, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (60)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ ???
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.04

  Edek przestań jęczeć. Nikt nie powiedział że jest mu żal z twojego powodu. Czytając to co aktywnie "pocisz" od dwóch miesięcy jako twoje "felietony" (sic!), to czytelnikowi jest po prostu i po ludzku głupio za autora. Przeczytaj co piszesz i, niestety, wyjaśniaj co miał autor na myśli i dlaczego lustro ukazuje narcyza. Albo się jest facetem i wie się co trzeba powiedzieć, albo jest się kaznodzieją i buja w obłokach zachwycając się jak Imć Onufry lub Ferdek - "nie chwaląc się jam to napisał cudownie". Czegoś w tych "felietonach" (sic!) brak. Brak jaj, Edziu. Zachwyt nad sobą nie wystarczy.

 2. 2
  +9
  ~ Arc
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.04

  Też widząc ostatnio te multum plakatów, w przeważającej ilości z obłudnym serduszkiem, pomyślałem o tym ile to naszej kasy z podatków na to idzie, a nie ma na rzeczy dla nas. Powinno być zlikwidowanie finansowania kampanii z budżetu i w dodatku z góry ustalony pułap maksymalnej kwoty jaką można wydać na kampanię. Aby nie ilość banerów i kasy miała wpływ na wynik wyborczy, tylko program i ludzie, którzy chcą zmian na lepsze.

 3. 3
  +12
  ~ ft
  Ponad tydzień temu, Środa, 03.04

  Hańbą jest ponowny start radnych, którzy niczym się nie wykazali w poprzedniej kadencji, a wręcz głosowali przeciwko inicjatywom obywatelskim

 4. 4
  +1
  Medium
  Ponad tydzień temu, Środa, 03.04

  @Anna – emerytowana nauczycielka, czy dogłębna znajomość literatury polskiej pomaga Pani w życiu? Czy Pani zdaniem Polska w 80-tym roku poszła właściwą drogą? Czy należała Pani do Solidarności w tym pierwszym wydaniu?

 5. 5
  +10
  ~ lol
  Ponad tydzień temu, Środa, 03.04

  Elblążanie, jeśli wybierzecie tego prostaka śmiejącego się z was co 5 kroków z banerów za grube pieniądze to udowodnicie, że jesteście tak głupi za jak głupich oni was mają.

 6. 6
  --2
  ~ Mariusz Lewandowski
  Ponad tydzień temu, Środa, 03.04

  Moja droga Anno - pomijając Twój dyskomfort to spore środki które trafiają do Elbląskich firm . Z jednej strony to faktycznie ich wyrzucanie w błoto - z drugiej jeśłi nie wydamy ich tu i teraz to wyda je ktoś i gdzieś . Propaganda działa no durni - widać coś posżło w edukacji nie tak skoro się to jeszcze polityką opłaca

 7. 7
  +7
  ~ Aaa
  Ponad tydzień temu, Środa, 03.04

  Na szczęście do soboty i skończy się ta niemerytoryczna złośliwa agitka. Pelno obiecanek, tylko o kasie na ich realizację nikt nie mówi. Ale może jest chociaż jeden wybor większy stadion dla nielicznych czy basen odkryty dla wszystkich mieszkańców.

 8. 8
  0
  ~ elblążanka
  Ponad tydzień temu, Środa, 03.04

  Najbardziej odpowiedni wg mnie to P.Malinowski ,pełna kultura ,mądrość,zna Elbląg.pracował w mediach ,więc to dla niego nie nowość prowadzić wszelkie rozmowy. Gdy zacznie temat to doprowadzi do końca. choćby kury .... to dojdzie do końca. Trzymamy kciuki!!!

 9. 9
  +1
  ~ bardzo ciekawe
  Ponad tydzień temu, Środa, 03.04

  hejtowanie nie swoich "grabków"

 10. 10
  +4
  ~ Pamiętliwy
  Ponad tydzień temu, Czwartek, 04.04

  Przegrywanie spraw w sądach i wypłaty sporych odszkodowań za bezprawne wyrzucanie z pracy to wizytówka obecnie rzadzących.Nigdy więcej tych osób!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2547669410706