Niedziela, 14.04.2024, Imieniny: Julianna, Justyna, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (60)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +36
  ~ Obyśmy , nie płakali .
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 01.04

  Otwieram lodówkę a tam ..plakat Missana albo Turleja . : )

 2. 2
  +16
  ~ Jacek Boki
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 01.04

  I tak 8 kwietnia usłyszycie, że DURNE, TĘPE elblążactwo po PIĘCIU DAWKACH PRZYPOMINAJĄCYCH AMBROZJI SZCZĘŚCIA, zagłosowało na oszustów z PO i PiS, czyli zawodowych obiecywaczy gruszek na wierzbie, w czym mają 35 praktykę, wcześniej tylko pod innymi szyldami i znowu przez kolejne 5 lat będzie, to co było, czyli wielkie gówno. To taka elblążkowa świecka tradycja od tylu samo lat. Ale cóż, durniom nie wolno współczuć. A gdy dodamy do tego towarzystwa jeszcze towarzysza Konerta - Szuchewycza i Tomczyńskiego, no to będzie pełen komplet hochsztaplerów i cwaniaków, którzy wiozą się na waszej głupocie i bezmyślności i od 8 kwietnia będą wieźli się dalej. Już dziś mogę przyjmować zakłady o to, że tak właśnie będzie.

 3. 3
  +14
  ~ ZŁY
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 01.04

  Do Pyzdra jeżeli Malinowski to Twój kandydat na prezydenta, bo wystawia na jedynkę do RM byłego SB-eka ,to mnie nie po drodze ani z Tobą ,ani z Malinowskim , a tym bardziej z utrwalaczami władzy ludowej w PRL -u z SB.

 4. 4
  +24
  ~ list do A.
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 01.04

  Dobrze to widzisz Anno. Ale widzisz to tylko na jedno oko, lub jak kruk który "krukowi oka nie wykole". Gnicie moralności w sprawowaniu funkcji , urzędu , zaczęli twoi pobratymcy zawodowi - oświatowe słupy dla koryta, wpłatomaty dla zachowania funkcji. Powołujesz się na literaturę, a przodującym słupem jest twoja koleżanka polonistka. Jak myślisz, jaka moralność przenika od niej do młodzieży którą dalej "wychowuje" na swoim przykładzie? Pewnie znasz sens "takie będą rzeczypospolite...". jakie więc będą one gdy "młodzieży chowanie" powierzono z ratusza ludziom z zafajdaną moralnością i bez etyki? Masz pierś, Anno, więc walnij się w nią z całej siły by z honorem wykazać że w kadzi z Rubna moralności nie nabierzesz i człowieka nie ulepisz a jedynie przenikliwy smród zafajdanych wzorów.

 5. 5
  +25
  ~ Corcos
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 01.04

  Co ciekawe Rodziewicz startował z SLD, na Rzecznika Konsumentów powołał go W.Wróblewski. Malinowski wcześniej startował z SLD/PSL (taka sama droga jak W. Wróblewski) Szkoda, że nikt o to nie pyta.

 6. 6
  +32
  ~ Inwestycje? W fotel!
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 01.04

  przerażający obraz zakłamania : "Inwestujemy z myślą o mieszkańcach". Panie Nowak, wy ani nie inwestujecie ,zero nowych miejsc pracy, ani nie myślicie o mieszkańcach - co było przy likwidacji PS i oddziału ginekologicznego? Nie myślicie nawet o ludziach lewicy, gdzie komitet wyborczy? Was niesie pazerność, kto skierował emeryta do rady nadzorczej funduszu ochrony środowiska w Olsztynie, za jakie zasługi, proszę o tym publicznie , inaczej na tym banerze nie ma prawa być "Lewica".

 7. 7
  +31
  ~ bynio
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 01.04

  Pani Anno pieknie to ujete tylko do tych ludzi to nie dociera , chyba za malo jest ludzi w Elblagu tak prawych jak Pani. Pozdrawiam

 8. 8
  +7
  ~ Do zły
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 01.04

  Lepszy uczciwy SB ek niż fałszywy dziad rodem z PO czy PiS Człowiek od wielu lat prowadzi uczciwie firmę w Elblągu. Poznałem człowieka sympatyczny ,rzeczowy ,facet z którym fajnie się współpracuje . Ludzie dzieła się na mądrych i głupich , dobrych i złych . Na listach do Rady Miasta są geje , pijak i co ? Ty możesz głosować na nieudaczników z PO i będzie zajebiście .

 9. 9
  +20
  ~ Tadeusz
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.04

  Malinowski bierze diety będąc w radzie nadzorczej w Sp-ni Mieszkaniowej Sielanka. Teraz chce zostać prezydentem nie pierwszy raz

 10. 10
  +20
  ~ precz
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.04

  ćwierk, nissan i reszta kliki PO,PSL,SLD,LEWICA,KWWW , muszą odejść. Pochowali sie za szylkami,KO,TAKdla elblaga, trzecia droga. Na te partie stanowczo i definitywnie NIE głosujemy!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97899794578552