Niedziela, 14.04.2024, Imieniny: Julianna, Justyna, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (60)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Edmund Szwed
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.04

  Mój felieton stanowi mój rodzaj dezaprobaty dla formy i stylu prowadzonej dotychczas kampanii, którą  prezentują głównie partyjni kandydaci na prezydenta Elbląga. Dzisiaj prowadzona kampania wyborcza w Elblągu, jest na niebotyczną skalę „rewią  piękności i próżności” kandydatów na prezydenta i radnych Elbląga. Na domiar, partyjni kandydaci za nasze pieniądze, czynią to na prawie każdym możliwym słupie, płocie i przystankach tramwajowych, czym dewastują czasowo estetykę naszego Miasta. Robią to głównie  partyjni kandydaci, którzy nie potrafiący przedstawić rzeczowych rozwiązań dla Elbląga, zwykle kolejny raz mówią to samo, że oni chcą zrobić to, to i to, nie podpierając się żadnymi merytorycznymi argumentami.

 2. 2
  0
  ~ Edmund Szwed
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.04

  Ciąg dalszy ........... Panowie, tylko proszę Was, nie żadne jak dotychczas Pitu-pitu a rzeczowo i z uzasadnieniem, co zrobicie, jak to zrobicie, kiedy z podaniem konkretnego terminu i skąd pozyskacie środki na to co dzisiaj obiecujecie !!!

 3. 3
  +8
  ~ uiy
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.04

  Teraz walka emerytów o0 ciepło .Naliczono za rok 2023 podwyżki ,powymieniał ten rudy lisek prhtemier po niemiecku pisze nie na r i co za co 100 procent podwyżki za ciepło prezesików swoich w spojdzielniach tez ,a mówił kłamał co dane nie gedzie zabrane 5 ,19 benzyna bedzie bedzie 60 procent bez podatku i co nakłamał i kłamie 5 procent dodał złdziej ,nie ma kasy 60 MILIADRÓW . I CO DURNYCH ZROBIŁ W BALONA I ROBI ,TYCH SAMYCH .

 4. 4
  +10
  ~ EDEK
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.04

  POTRZEBA ZMIANY ,BO ZA TEGO PREZEa e lblag wprowadzi afrykanów nam , atak nowy inny sprzeciw ale z nie z PSL .

 5. 5
  +6
  ~ ATYNA R
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.04

  NIECH SIĘOBUDZA LASKOWE LUDKI ,CO NA DIACZENKI GDAKAJA ,NIE IDE NA WYBORY BO MAM 81

 6. 6
  --5
  ~ Edmund Szwed
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.04

  Panowie, proszę Was byście podjęli próbę takich rozmów podczas debaty o rzeczowych rozwiązaniach, których beneficjentami byliby elblążanie i Elbląg. Mają Panowie jeszcze taką szanse podczas czasie debaty 3 kwietnia w siedzibie Elbląskiej Biblioteki. Panowie, tylko proszę Was, nie żadne jak dotychczas Pitu-pitu a rzeczowo i z uzasadnieniem, co zrobicie, jak to zrobicie, kiedy z podaniem konkretnego terminu i skąd pozyskacie środki na to co dzisiaj obiecujecie !

 7. 7
  --3
  ~ do precz
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.04

  najważniejsze "mamo karolci"że juz twoi nieudacznicy odeszli do lamusa.Pis na śmietnik historii

 8. 8
  +7
  ~ Dziady, cz.24
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.04

  Edmund, przestań gnać metodami z dawno minionej epoki. stosujesz prowokacje i pseudo umizgi ale nie głosisz komu z tobą nie po drodze. Wszystko wskazuje, że działacie z pseudo kandydatami na wygraną Missana. Wszyscy przeciw Śliwce, bo jeśli owoc wygra to układy rozlecą się i co niektóry dostanie po krzyżu. Edmund, ty jęczysz wieloznacznie, niczym Wołodia z Pieci burga - coś ględzisz ale nic konkretnie. Jak Szwed w 1660.Miej Edek nabiał i wyjęcz "za" czy " przeciw" i dlaczego. Jak panienka w remizie albo Michaś dziewica po 10 latach w burdelu. Wiesz Edek o co ci chodzi? O koryto? O idee, wartości, moralność ? konkrety Edek albo lewatywa.

 9. 9
  +16
  ~ Joanna
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.04

  To co mówi Missan to taka kiełbasa wyborcza czyli nic dla Elbląga.

 10. 10
  0
  ~ Edmund Szwed
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.04

  ~ Dziady, cz.24 … Oj, Panie Mariuszu, Panie Mariuszu, a ja …… jeszcze do tej chwili, uwieszony z nadzieją na „nici pajęczej”, żywiłem wiarę, że z Panem jeszcze można porozumiewać się przy pomocy słów godnych Człowieka. … Oj, Panie Mariuszu, Panie Mariuszu, a ja ... jeszcze do tej chwili, uwieszony na „nici pajęczej”, żywiłem nadzieję, że z Panem jeszcze można porozumiewać się przy pomocy słów godnych Człowieka. Mimo wszystko, Pana również mnie żal!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1255519390106