Poniedziałek, 24.06.2024, Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (52)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +13
  ~ wiem
  Środa, 20.03

  na pewno nigdy na nikogo z PO,PSL,SLD .Oni już byli i Elbląg się cofnął o lata.

 2. 2
  0
  ~ Jacek Boki
  Środa, 20.03

  Na Stefana Rembelskiego i Jacka Zbrzeźnego. Głos oddany na tych dwóch Panów sprawi, że niejaki pan Mariusz Lewandowski dostanie zajadów. I oby jak największych.

 3. 3
  +8
  ~ Alex
  Czwartek, 21.03

  Na pewno na nikogo z tej kliki pokazali jak mają w powazaniu wlasnych pracownikow to z mieszkancami będzie podobnie

 4. 4
  --8
  ~ Mariusz Lewandowski
  Czwartek, 21.03

  Jacek Boki - to może na złość mi zagłosuj za budową w Elblągu pomnika bandery - wtedy być może mnie zdziwisz. Jeśli brak co rozumu żeby zrozumieć o czym mówię to spadaj na szczaw i mirabelki

 5. 5
  +1
  ~ Jacek Boki
  Czwartek, 21.03

  Panie Lewandowski, w dupe to pan wlazisz tym, czyli Missanowi i Wroblewskiemu, ktorzy do dzis wlaza w cztery litery BANDEROWCOM Z TARNOPOLA i jak sam pan mi to oswiadczyles polecisz w te pedy 7 kwietnia zaglosowac na jednego z tych, ktorzy od 5 lat robili z wyprzedzeniem loda tymze banderowcom z Tarnopola, i gotowi byli postawic w Elblagu pomnik Bandeey i Szuchewycza, akto wie, czy i nie pomnik wdziecznosci UPA, czyli na Missana i Wroblewskieko oraz Czyzyka, ktorzy dwukrotnie w ciadu ostatnich dwoch lat uwalili nasze trzy inicjarywy godnego upamietnienia POLSKICH OFIAR UKRAINSKIEGO LUDOBOJSTWA NA KRESACH, a naziscie z Tarnopola, merowi tego czysto banderowskiego miasta, nadali tytul zasluzonego dla Elblaga. Takbwiec panie Lewandowski, nie kompromituj sie juz ponizej dna, na jakim jestes, bo zarowno to co pieprzysz pod moim adresem i to co uprawiasz, to juz jest szambo i kilometr mulu. Wiec spadaj do Tarnopola eazem z twoimi faworytami z ratusza, bic poklony przed pomnikiem ich idola Stepana Bandery. I jeszcze jedno, to nie ja ciebie szukalem, ale to ty larales po moich znajomych, zeby zdobyc moj numer telefonu. Mnie osobiscie, to ty jestes potrzebny psu na bude. Wypad.

 6. 6
  --6
  ~ atabel
  Czwartek, 21.03

  Ja głosuję na Pawła Rodziewicza - młody ,wykształcony ,ambitny ,przestrzegający litery prawa i społecznik - bez układów! Tylko tacy ludzie są w mocy zmieniać nasze miasto na lepsze!

 7. 7
  +11
  ~ ja
  Czwartek, 21.03

  do ~ atabel. Nie przestrzega litery prawa, on się zgadza z tą bandyterką, którą wprowadziło PO, czyli zmianę obsady instytucji państwowych uchwałami. Całkowicie z tym bezprawiem się zgadza. Czyli dla mnie jest taki sam jak ci bandyci.

 8. 8
  +9
  ~ Jola
  Czwartek, 21.03

  Ooo ! Elblążanie przejrzeli na oczy ! Oczywiście nie dla PO ! I tak trzymać do wyborów do UE. Żadnych elektryków, likwidacji stałych źródeł ciepła i likwidacji polskiej historii

 9. 9
  0
  ~ x
  Czwartek, 21.03

  PIS na Nowogrodzką .

 10. 10
  +2
  ~ Moje miasto
  Piątek, 22.03

  Tylko Pan Śliwka, młody ambitny. A tak naprawdę mieszkam w tym mieście tyle lat,zawsze to było miasto POPIERANE PRZEZ PO,PSL I LEWICĘ. CZAS NA ZMIANY.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.87065505981445