Wtorek, 23.07.2024, Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (75)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +75
  ~ El ciapo
  Wtorek, 05.03

  El chapo Nissan do domu!!!!! Nieróbstwa nie tolerujemy

 2. 2
  --27
  ~ wiose
  Wtorek, 05.03

  żaden Rodziewicz , tylko pan Śliwka.Rodziewicz to przedłużenie tego samego co jest.

 3. 3
  --19
  ~ Tylko Śliwka
  Wtorek, 05.03

  nikt więcej się nie liczy.

 4. 4
  +9
  ~ Zapach kobiety
  Wtorek, 05.03

  Niestety brakuje kobiety w tym towarzystwie i mialaby wygraną w cuglach

 5. 5
  +11
  ~ kosmos
  Wtorek, 05.03

  Śliwka tymczasem skopiował nazwę swojego profilu na FB od Michała Missana, a prezentacja radnych odbyła się na tle napisu ELBLĄG będącego pomysłem obecnego Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej. Dacie radę wymyślić coś od siebie?; -))))

 6. 6
  --55
  ~ wyborca
  Wtorek, 05.03

  Rodziewicz Paweł ,elblążanin z krwi i kości.Nowym Prezydentem Elbląga.Brawo.

 7. 7
  +45
  ~ Do ciemnogrodu
  Wtorek, 05.03

  Idealnie Twoja tresc wpisuje sie w realia obecnie rzadzacych miastem. 9 lat braku szacunku, krecenia. Na sile wystawiania w tych wyborach ludzi pracujących w miejskich instytucjach. To jest taki "nepotyzm po elblasku". To jest szok! Na zywca pokazujecie, aby wszystkie rece na poklad. A missan ktory tyle lat siedzial cicho teraz bedzie wykonywał zadania Wroblewskiego?? Ktory popiera komitet samorzadowy?? Nie chce obrazac ludzi tak jak Ty ale ciemnogród to właśnie chyba zaglosuje za tym co bylo, a byla pustka! 10 tys mlodych ludzi z miasta ucieklo za czasow tego panowania. Kultura placze, sport placze, sylwestra w miescie nie ma, w Urzedzie jakie sprawy mobbingowe o ktorych media sie rozpisuja. WAS JUZ NIE MA! Elblag odżyje!

 8. 8
  --21
  ~ do wyborca
  Wtorek, 05.03

  zastanów się człowieku , trzeba mieć trochę większe kwalifikacje niż. rozpatrywanie reklamacji.Mamy się cofać, tylko pan Śliwka posiada odpowiednie predyspozycję do zostania prezydentem naszego Miasta. Głosujemy na pana Śliwkę.

 9. 9
  --23
  ~ Won z dzisiejszymi
  Wtorek, 05.03

  Na ta powtarzajaca sie retoryke o zlodziejstwach pisu juz nawet sie nie chce odpisywac. Sliwka dzis wstawil filmik bez retuszy - obejrzyjcie sobie. Kandydat missan to chyba nie zdolalby takiego nagrac bo u niego wszystko to retusz. Waszej stalej gadki obrzydzajac pis juz nudno sluchac. Teraz czas na troche prawdy bo te gadki idealnie pasują do obecnie rzadzacych elblagiem. Zadnego Missana, rodziewicza - sliwka to normalny swietny wyluzowany gosc.

 10. 10
  +32
  ~ PO samo zło
  Wtorek, 05.03

  PO won z Elblaga. Wy jestescie podróbka PO. Jestescie calkowitym przeciwienstwem. Tak samo jak sliwka to przeciwienstwo starego pisu. Czas na nowosc i swiezosc

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.964928150177