Poniedziałek, 17.06.2024, Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (56)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Do: " Milosz Rogalski"
  Wtorek, 30.01

  Jak to co na to Michałek...? Przecież jest wickiem chyba co?

 2. 2
  +13
  ~ Dziady, cz.24
  Wtorek, 30.01

  Nie pytajcie o reakcje Nissana - ma włączony autopilot i jedzie na fotel z programem "bez programu". Chwali sportowca Wróblewskiego za wynik w sztafecie 4x100. Nissan domaga się kontynuacji wróblewsczyzny więc po co pytać o jego zdanie. Lud `47 go wybierze, bo gnuśność jest genetyczna i narodowa. Nikt nie broni np. "szalonych..." i podobnych którzy sławią miasto a złotówki im Wróblewski nie da. Napisanie na szmacie "Prezydent Elbląga Witold Wróblewski" mówi aż nadto o osobowości faceta. Nie spotkacie takiej płachty nawet u sołtysa zapyziałkowa a Wróblewski ją ma. Musi zostać kasa na podwyżkę dla niego, zastępców, "radnych". Dla niego to 25% = 5-6 tysięcy netto. Chcecie mu zabrać ten bidagrosz? A sprawiedliwość w jego życiorysie? Dokonajcie audytu jego sumienia.

 3. 3
  +11
  ~ Jamaleg
  Wtorek, 30.01

  Wybierzcie misana będzie dalej tak samo

 4. 4
  +10
  ~ Kupą Mości Panowie
  Wtorek, 30.01

  jedyną szansą namaszczonego był manewr sprzed 5 lat, pół roku przed wyborami - Platforma porzuca Wróblewskiego i mówią, że jest "be" ( po wyborach naturalnie , że jest "cacy"). Trzyma palec nadal, bo każdy miesiąc to szmal. Pazerność nade wszystko, ale szanse coraz bardziej mikre. I niech tak pozostanie

 5. 5
  +3
  ~ hd
  Wtorek, 30.01

  Kto wziął od Śliwki, ciach kasę. Jak zapowiadał, tak zrobił. Zdziwieni? Nie na miejscu jest wypominanie Startowi kasy. Nie wzięli, utrzymali dotację. Dla mnie to porażka i skrajne upolitycznienie klubu, wiszenie na klamce znienawidzonego przez środowisko sportowe prezydenta, ale taki był deal, wszyscy zainteresowani o tym wiedzieli. Po drugie, co to za pretensje o kasę dla klubu na tym poziomie rozgrywek? Przecież to śmiech, nie dotacja. Rozumiem, że gdyby te pół bańki Startu rozdysponowane na pozostałe kluby, byłoby ok, tak? Nie, nie byłoby, to nadal ochłapy śmiechu warte, w beznadziejnie zarządzanym mieście przez prezydenta, który sport ma głęboko.

 6. 6
  +2
  ~ Tysiek
  Środa, 31.01

  Ciekawe ile w rzeczywistości pójdzie na sport?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.157007932663