Wtorek, 23.07.2024, Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (56)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +43
  ~ Lena
  Poniedziałek, 29.01

  Żenujący podział, śmierdzi z daleka prywatą. Wstyd panie prezydencie, tak po prostu wstyd.

 2. 2
  +47
  ~ 1125.
  Poniedziałek, 29.01

  Oni naprawdę myślą że ludzie w Elblągu to idioci , tego już normalnie nie można trawić ,a ta ameba missan ,sterowana sznurkami ,myśli ,nie raczej oni myślą że zostanie prezydentem miasta Elbląga. Elblążanie przed nami 🔥 bój o miasto i region ,nie dajmy się temu robactwu.

 3. 3
  +20
  ~ wyborca
  Poniedziałek, 29.01

  I po co tyle krzyku. Przyjdą wybory i wybierzecie misana.

 4. 4
  +24
  ~ 16.38
  Poniedziałek, 29.01

  Tylko jeszcze Radni podejmują uchwałe i glosują! Radni miasta są przedstawicielami mieszkańców, czekaja na dyktowanie jak glosować, bo sami swojego rozumu nie mają!

 5. 5
  +24
  ~ Do Wyborcy
  Poniedziałek, 29.01

  Nie możemy odpuścić i pozwolić na Sejmik: prezio i wice, "namaszczony" na prezia, do Rady dla 1,2 3 i 7 z partyjnych i ratuszowych komitetów. TO CREDO ELBLĄŻANKI i ELBLĄŻANINA!

 6. 6
  +19
  ~ HP
  Poniedziałek, 29.01

  Wszędzie jest złodziejstwo i tylko pieniądze się liczą co robi Wróblewski wraz z ecusem z dziećmi jaka kasa idzie moi sąsiedzi mają 6cioro dzieci u siebie jaką kasę bierze po 4200zł na jedno to są ludzie w białych rękawiczkach .a stypendia dla dzieci ochłapy

 7. 7
  +31
  ~ Ksantypa
  Poniedziałek, 29.01

  Te posunięte wiekiem kobity wiecznie pchajace się do żłoba niech juz też w końcu sobie odpuszczą i dadzą szanse młodym ludziom! Kręcą się, lansują i meczą sobą jak dzierlatki myśląc ze wciąż są na topie bo elblązanie ciągle głosują na nazwiska! Ale jest juz zmęczenie tym wiecznie trwającym towarzystwem i czuć to coraz wyrazniej

 8. 8
  +32
  ~ Zmiana
  Poniedziałek, 29.01

  Uklady uklady uklady. Prawda jest wszystkim znana. Musi zajsc zmiana opcji politycznej w elblagu. To nie moze byc kandydat PO bo bedziemy skazani najpewniej na to samo.

 9. 9
  +28
  ~ kibic Startu
  Poniedziałek, 29.01

  Klub Start od 24 lat zero rozwoju... (1 brązowy medal w 2018 roku, głównie dzięki zawodniczce Sylwii Lisewskiej). Te same leśne dziadki w klubie od wielu lat, zero pojęcia o sporcie zawodowym i zarządzaniu klubem sportowym. Ile by miasto im kasy nie przyznało to zmarnują wszystko. Przez tych amatorów na mecze w 100-tysięcznym mieście przychodzi.... 200 osób. Wróblewski i leśne dziadki ze Startu to jest jedna klika, tam wyniki sportowe i rozwój zawodniczek się w ogóle nie liczą. Od lat gamonie ze Startu ośmieszają klub, miasto oraz jego już nielicznych kibiców. Popieram kajakarzy, sporty walki i pozostałych sportowców. Budżet śmieszny i na dodatek niesprawiedliwie podzielony!

 10. 10
  --16
  ~ Takie życie
  Poniedziałek, 29.01

  Ludzie, jeśli chcecie aby wasze dzieci osiągnęły coś w sporcie zawodowym, poprawiając tym samym swój komfort życia w przyszłości, to niestety musicie im zagwarantować rozwój dzięki własnemu wsparciu finansowemu albo poszukajcie sponsorów, jak są takie świetne wyniki. Ja swoje dziecko, które ma pasję muzyczną posyłam na grę na pianinie i lekcje wokalne również ze swoich środków prywatnych. Nie mam roszczeń do nikogo, wiem że to wkład w jego przyszłość. Dlaczego chcielibyście, aby talent sportowy był traktowany lepiej niż np. talent muzyczny? O co te ciągłe pretensje? Nigdy nie będzie tek, że dla wszystkich starczy, bo potrzeby są nieograniczone w przeciwieństwie do zasobów. I trzeba się w końcu z tym pogodzić.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0231618881226