Niedziela, 19.05.2024, Imieniny: Mikolaj, Piotr, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ pmg
  Poniedziałek, 29.01

  @Maria S., współczuję mieszkańcom i o głosowanie pytam. Kreślili byle kogo aby tylko "na złość PiS?" Miasto o takiej historii niszczy swój klimat tą, jak tu się uroczo przyjęło "patodeweloperką", utrudnia mieszkańcom życie (a to rozwalimy tramwaje, a to zmasakrujemy rozkład jazdy autobusów, a to postawimy wielki budynek vis-a-vis kilkanaście, może z 10. metrów od okien). Od kilkunastu lat jeżdżę prawie codziennie przez piechoty. Ta ulica to wieczna ruina, a zabytkowe domy zastępują jakieś potworki na więcej mieszkańców, niż jest w stanie obsłużyć tych parę wąskich uliczek. Jedyne co zrobiono za rządów KO z Wróblewskim, to przejazd na Zatorze. Dla samochodów, bo piesi mają niewiele lepiej. O marnowaniu naszych pieniędzy na robienie na złość rządowi nie chce mi się nawet pisać.

 2. 2
  +1
  ~ Ploterek
  Poniedziałek, 29.01

  Nie wpadł nikt z Was na to, że tak odległy termin rozpoczęcia jak i zakończenia to swego rodzaju bezpiecznik, bo zapewne na tym terenie trzeba najpierw przeprowadzić badania archeologiczne i nie wiadomo, kiedy ruszą, nie wiadomo co się znajdzie i nie wiadomo, kiedy się zakończą. Jeśli wszystko pójdzie sprawnie, bez komplikacji to zapewne budowa ruszy szybciej i szybciej się zakończy. Nie bronię, jest mi to obojętne, ale czy przy jakiejkolwiek budowie w Elblągu firma Mytych miała obsuwę?

 3. 3
  --4
  ~ Do Eryk
  Poniedziałek, 29.01

  Przy poczcie to nie jest zaden paszkwil! Bardzo udany budynek wpisujacy sie w archotekture.Paszwil to stoi na rogu Stary Rynek Wigilijna, ten kanciasty koszmar margo.

 4. 4
  +6
  ~ Ania
  Poniedziałek, 29.01

  Większość bloków powstałych w ostatnich 10 latach była zbędna. Jaki interes mamy w przebudowywaniu Elbląga na sypialnie dla Gdańszczan? Zatankują w Trójmieście, zakupy zrobią w Trójmieście, firmy prowadzą w Trójmieście, do pracy też tam jeżdżą. Tu tylko korkują ulice jadąc do siebie i wracają na noc do miasta-sypialni. A kolejne stare domy znikają, podatki idą na budowę dojazdów do terenów sprzedanych wiadomej firmie. Utrudnienia w ruchu i niszczenie naszych samochodów przez rujnowanie dróg maszynami budowlanymi. Tyle z tego mamy.

 5. 5
  --1
  ~ Mariusz Lewandowski
  Środa, 31.01

  Tłuk myślowy Koliński spadł ze schodów i obie bezmyśne komórki wymyśliły że myślą ? Archiwum Elbląskie powinno być częścią Muzeum i być może warto byłoby je ulokować w Kamieniczkach ale to powinien być bardziej twór internetowy niż budynek i w jego tworzenie powinien się włączyć Światowid który od lat dokumentuje kulture a teraz i archiwizuje zabytki. Koliński jak komunista – zaczyna od budynku i etetów zamiast od funkcji i organizcji - typowy tępak. Co do tępa budowy Mytych postawiłby to szybciej ale procesy uzgodnień dokumentacji muszą trwać a tam zapewne spodziewać się trzeba artefaktów i wykopalisk. Sama budowa to pikuś że tak powiem.....

 6. 6
  --1
  ~ Mariusz Lewandowski
  Środa, 31.01

  Co zaś do Basenu to wreszczie się coś rusza co prawda tylko na części Wojskowej ale najpilniejsze jest zrobienie przedłóżenia Dolinki i park wodny dla dzieci to najpilniejsza potrzeba miasta. Starzy pływacy mogą skoczyć do Zalweu czy do Pasłęka lub na Jelenią Dolinę drogę do której wreszczie wyremontowano. Debilne opinie dwukomórkowego lewaka żenujące. Wolność słowa czasami boli ludzką inteligencję ......

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96033787727356