Piątek, 14.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Felix do polexit
  Niedziela, 28.01

  Powiedz co PO w szczególności Grzesiu.n jurij.w i noszowy zrobili dla Elbląga? Albo chociaż w promieniu 30km? Bo nie zrobili nic, więc mówić że byle nie PiS i stawiać na tych nieudaczników to trzeba być idiotą czego właśnie dałeś świadectwo naczelnego imbecyla popierającego nierobów.

 2. 2
  0
  ~ Do weta pisowskiego czopka
  Niedziela, 28.01

  Nie łam się już jesteś naczelnym pisowskim wazeliniarzem w mieście.stań przed lustrem i wywal jęzor -zbrązowial prawda

 3. 3
  +1
  ~ zapytuje
  Niedziela, 28.01

  miasto nie ma za co i nie ma chęci zabudować wszystkich placów po byłych kamieniczkach. Dlaczego nie sprzedaje sie tych misjsc by chetni kupili i zabudowali.Dlaczego nadal nie ma odbudowanych kamieniczek nad rzeką .W innych miastach odbudowano a przy brzegu sa promenady spacerowo rowerowe.W Elblągu zarośniete śmieciowiska.

 4. 4
  0
  ~ Felix Do Polexit
  Niedziela, 28.01

  Jak zakneblować lewaka? Zadać pytanie o efekty pracy,zadasz pytanie o konkretne działania i głupieje,ujada jak wiejski pies . Twoje nieroby z PO nie mają żadnych osiągnięć, w Elblągu nie zrobili nic oprócz wypompowywania pieniędzy z budżetu miasta.

 5. 5
  +4
  ~ Do w/w
  Niedziela, 28.01

  Jak tam kapeć -smakował?

 6. 6
  0
  ~ Do pseudofelixa/pisowca/
  Niedziela, 28.01

  Próbujesz się dowartościować pisowska flanelo?płaskie i żenujące

 7. 7
  --3
  ~ Felix do Polexit
  Niedziela, 28.01

  Typowy lewak,brak wiedzy,brak merytoryki,brak argumentów brak rozumu. Każdy kolejny komentarz uzbrojony w coraz większe inwektywy opuszczające pustą przestrzeń w której normalni ludzie mają mózg. Ujadaj ujadaj lewacki kundelku auuu auuu.

 8. 8
  +4
  ~ Do w/w
  Niedziela, 28.01

  Do tej miski ryżu dorzucę ci gratis kość.bedziedz merdał ogonkiem?

 9. 9
  +11
  ~ Maria S.
  Niedziela, 28.01

  Nie rozumiem na jakiej podstawie wydawane są pozwolenia budowy budynków mieszkalny wielorodzinnych. Mieszkam w Nowym bloku przy ul. Fromborskiej 31. Działka znajdująca się na posesji obok, tuż przy pętli tramwajowej przy ul Ogólnej została sprzedana na wybudowanie ALDI, na pozostałym placu rozpoczęta została budowa bloku wielorodzinnego. Problem w tym, że blok ten jest budowany równolegle pod balkonami istniejącego budynku. Nie rozumiem jak można zasłonić ludziom już mieszkającym słońce i widok. Osoba dającą pozwolenie na budowę, jest pozbawiona empatii i ludzkiego podejścia. Przecież blok ten można było umiejscowić prostopadle do istniejącego. Czy czynnik ludzki nie jest brany pod uwagę ??? Wobec tego dla kogo to jest budowane. Próbowałem dowiedzieć się więcej w tej sprawie ale byłam odsyłana od jednej osoby do drugiej. Ludzie mieszkający przy ul. FROMBORSKIEJ cieszyli się, że mają słoneczko i piękne widoki to teraz będą mieli widok na betonowa ścianę.

 10. 10
  +6
  ~ jan-49
  Niedziela, 28.01

  FELIX a ile ta sprawcza partia przytilila grosza dla siebie ?te inwestycje nie zostaly rozliczone a koszty tego przekopu rosly w szybkim tempie

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.022891998291