Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (62)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ AAA!
  Czwartek, 21.09

  Mieszkam na Dębowej i jakoś mi to nie przeszkadza. Trzeba było patrzeć gdzie się mieszka. Lotnisko było i będzie. Pewno przeszkadza to pisuarom siedzącym za +500. HA HA

 2. 2
  0
  ~ www
  Czwartek, 21.09

  Przecież samoloty nie latają, to sprzeczne z naturą / cytat z vabank /.

 3. 3
  --1
  ~ KrIS
  Czwartek, 21.09

  Mam jedna uwage do zachwyconych warkotem i pieknym widokiem skoczkow. Dlaczego uzywacie wulgaryzmow i epitetow w stosunku do majacych inne zdanie. My was od DEBILI nie wyzywamy. Brak argumentow to agresja ? GRATULUJE

 4. 4
  --3
  ~ Mieszkaniec osiedla
  Czwartek, 21.09

  Szanowni hejtujacy związani z lotniskiem. Trzeba przyznać ze jesteście dobrze zorganizowan grupą! Szacun! Ale ludzie, jeśli macie chociaż odrobinę przyzwoitości to (jeśli przeczytacie ze zrozumieniem) wejdżcie na podaną w artykule stronę, zapoznajcie się, a potem zastanówcie się co wypisujecie! Może nas zrozumiecie. Tak po prawdzie też chcielibyśmy mieszkać 200 albo i 500 m od pasa! Nie wypowiadajcie się na tematy o których nawet nie macie pojęcia!

 5. 5
  --3
  ~ Zkjot
  Czwartek, 21.09

  Lotnisko obowiązkowo należy wyprowadzić z miasta . Najlepiej w okolice najbliższego poligonu wojskowego i tam niech prowadzą swoją działalność gospodarczą .

 6. 6
  +2
  ~ Elblążanin
  Czwartek, 21.09

  Pozdrowienia dla wszystkich elbląskich kretynów, debili i cwaniaków przrjręcuaży którym zależy na przejęciu kutnisja. To piękny historyczny obiekt i chwała, że istnieje. Żaden z obecnych samolotów latających obecnie nie przekracza żadnych norm hałasu ustalonych w Rozporządzeniu Ministra Ochrony Środiwiska tych 60db w domu. Więc leczyć się ci którym przeszkadza albo na cmentarz, tam jest cicho. Lotnisko działa za słobo. Powinno być z wiele samolotów i szybowców. Szkolenia dla ludzi po uprzywilejowanych cenach, sekcje itd. Ale w tych chazarskim państwie Polin dla Polaków są tylko depopulacyjne szczepionki a dodatek to właśnie tyn poszczepionyn eutanazolem baranom jest za głośno. Niedługo będzie wam bardzo cicho.

 7. 7
  --4
  ~ ff11
  Niedziela, 24.09

  To pseudo lotnisko-łąki wywalić z miasta 10 km od Elbląga i będzie git. Przecież to mały koszt - przenieść się z jednej łąki na inną.

 8. 8
  +2
  ~ Hp666
  Niedziela, 24.09

  Na lotnisku hałasują samoloty a na starym mieście odbywają się głośne imprezy. I tak powinno być. Jak się komuś to nie podoba to niech się przeprowadzi.

 9. 9
  +1
  ~ Mieszkańcy osiedla Dębowa
  Niedziela, 24.09

  Niech ta „pewna para” z Dębowej nie wypowiada się za całe osiedle, bo innym to zupełnie nie przeszkadza. Jak to się mówi… kupując nieruchomość widziały gały, co brały, więc o co teraz pretensje? :D) Zamiast tego to zlikwidować działalność blacharską po środku tejże ulicy, której zabudowa przeznaczona jest pod domki jednorodzinne, a nie rzemieślnictwo.

 10. 10
  +2
  ~ Iks
  Niedziela, 24.09

  Trzeba sprawdzić te podpisy, bo za chwilę znajdziemy się na liście osób, które podpisały petycję nie widząc Jej na oczy! Żadni mieszkańcy osiedla Dębowa nie mieli pojęcia o żadnej petycji i nie życzą sobie, ale była kierowana w Ich imieniu i takiej jako wszyscy nie składali!!! Nie jest to żadna petycja zbiorowa!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.79924201965332