Wtorek, 5.12.2023, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (62)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ Yuki
  Środa, 20.09

  Kupują ziemię za grosze ,bo jest blisko szumnie nazywanym lotniskiem,a potem najlepiej zamknąć lotnisko i mieć ciszę i śpuewajace ptaki.Tak było z kimś kto się wybudował blislo schroniska dla psów i kotów.Też pidał petycje i nawet o sądy się chyba oparło.Może mieszkanvy nowo powstałego domu przy byłym barze mlecznym na Grunwaldzkiej,bedą chcieli likwidacji tramwajów ,bo bedzie im za głośno.

 2. 2
  +10
  ~ Wojt
  Środa, 20.09

  Generalnie mieszkanie w miescie to mieszkanie w miescie gdzie ogolnie jest hałas ,a jak komus przeszkadza to niech sie przeprowadzi na wieś, najlepiej w Bieszczady. Pomysly ze sprzedaza lotniska spoko, to dajcie aeroklubowi taki sam teren troche Dalej na poludnie od Elblaga i bedzie ciszej, a tu wjada kopary i postawia wieżowce.

 3. 3
  +16
  ~ liwa
  Środa, 20.09

  Dworzec też zlikwidujcie bo pociągi przeszkadząją...ha ha

 4. 4
  +7
  ~ Asd
  Środa, 20.09

  @Felix koperciarz to kaczyński który dał 50 tyś zł łapówki. Jak tam wspieranie putina w walce z ukrainą przez zakup ropy, węgla i gazu? Jak tam rozbijanie UE przez pis z pomocą afery wizowej. Jak tam przekazywanie ściśle tajnych dokumentów przez błaszczaka dla putina? Pis już nawet się nie kryje ze działa na polecenie putina.

 5. 5
  +9
  ~ mama
  Środa, 20.09

  Ludzie co się z Wami dzieje, przeprowadzacie się w tak specyficzne rejony miasta, musząc się liczyć z takimi niedogodnościami to teraz nie płaczcie. Na starym mieście przeszkadza hałas bawiących się ludzi, blisko lotniska przeszkadza hałas samolotów, w bloku przeszkadza tupanie dzieci - SERIO????? na prawdę nikt nikomu nie kazał mieszkać w takich rejonach, jest jeszcze las, działki nad jeziorem - na prawdę wyprowadźcie się w dzicz i dajcie żyć innym! Mieszkasz w mieście akceptujesz hałasy i tyle w temacie!

 6. 6
  +8
  ~ Urzędnik
  Środa, 20.09

  Bo to tacy Kononowicze są. Najlepiej, żeby nie było niczego.

 7. 7
  +3
  ~ Jacek
  Środa, 20.09

  A mnie najbardziej przeszkadza większość mieszkańców Elbląga. Mogłoby ich nie być i nie byłoby straty dla nikogo

 8. 8
  +2
  ~ W kosmos
  Środa, 20.09

  Ogólnie juz ludzie przeszkadzają ludziom , popieprzylo zdrowo

 9. 9
  +2
  ~ Mowa krotka
  Środa, 20.09

  Lotnisko i samoloty w Elblągu byly zawsze i latały samoloty. Znalazła się grupka osob której się nie podoba miasto I życzę w nim. Jedni blokuha przebudowe ulic inni to że samoty latają. Jest wyjście polska duza wyprowadzcie się a nie gadka bezsensowna.

 10. 10
  --1
  ~ koliński nierób
  Środa, 20.09

  STOPERY sprzedam- tanio tym dziadom co wszystko przeszkadza i wiecznie utyskających - a to dziecko za głośno płacze a to sąsiadka chodzi w brudnych gaciach- eksmitować do szkopów.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.82960987091064