Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (62)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +27
  ~ Marcin
  Wtorek, 19.09

  A w dupie z takimi postulatami. Wyprowadzić się jak przeszkadza. Może w Królewie malborskim znajdzie jeden z drugim ładny domek.

 2. 2
  +26
  ~ Jamaleg
  Wtorek, 19.09

  Uważam ,że problemu ne ma . Jedyny problem ma zgłaszający problem z głową. Uprzedzę mieszkam 200 metrów od Lotniska. Fobie się leczy psycholog lub psychiatria pomoże.

 3. 3
  --33
  ~ Upadły Harley
  Wtorek, 19.09

  to lotnisko to wrzód na du(p)ie miasta. przecietny mieszkaniec zadnych pozytkow z tego nie ma poza ewentualnym halasem i zablokowanierm powstawania nowych miesjc pracy na Terkawce. Nalezy sprzedac ten teren, zeby miasto mialo kase pod inwestycje na terkawce generujace miejsca pracy, a i nmowe mieszkania tez sie przydzadza.

 4. 4
  --10
  ~ Kolejna zmarnowana szansa
  Środa, 20.09

  Lotnisko . Gdańsk ma, Malborku ma, Olsztyn ma, Elbląg.....ma trawiaste. Zainstalować przyjąć srodki na rozwój lokalnego lotniska, iczywiscie harlejowieci to ma tez w d.u.p.i.e

 5. 5
  +23
  ~ DOROTA
  Środa, 20.09

  Mieszkałam na Dębowej, pracowałam przy lotnisku ul. Skrzydlata i litości w ogóle na ten hałas nie zwracałam uwagi. Bardziej uciążliwe są dzwony kościelne o 5. rano w niedzielę i nikt z tego powodu nie robi problemu. a te samoloty latają naprawdę bardzo rzadko i jest to jedna z niewielu atrakcji Elbląga. Najlepiej wszystko polikwidować. ehhh pomyślunku troszkę i empatii

 6. 6
  +18
  ~ Elblązanin
  Środa, 20.09

  Komu przeszkadza to do sanatorium w Ciechocinku, tam cisza i spokój.....

 7. 7
  +26
  ~ Bez jaj
  Środa, 20.09

  Mieszkałem na lotniczej od młodego i nigdy nikt nie miał z tym problemu a pociągi nie przeszkadzają?

 8. 8
  0
  ~ stary normalny
  Środa, 20.09

  "ich życie zmieniło się w piekło" ? A nie zasłużyliście? Kto tak długo żyje? Dobrzy ludzie? Wielkie gratulacje, macie więcej lat niż lotnisko.

 9. 9
  +11
  ~ Kat Na Idiotów
  Środa, 20.09

  Żadnej grupie tylko jednej kobiecie....prawda? Łapy precz od samolotów i lotniska!

 10. 10
  +16
  ~ Bsp
  Środa, 20.09

  W ślad za tymi od petycji w sprawie lotniska za chwilę pójdą mieszkańcy Królewieckiej, Browarnej i innych ulic, że im pod oknami jeżdżą tramwaje i robią hałas. Innym nie spodoba się że przed ich domami są jezdnie po których głośno jeżdżą samochody. Także chodniki bo chodzą po nich ludzie, tupią i rozmawiają, okna latem nie idzie otworzyć. Komuś się nie spodoba parking marketu pod domem, dworzec kolejowy albo kościół co dzwoni. A władza właściwie może już postawić miasto w stan likwidacji. Bo tylko to można zrobić w odpowiedzi na takie postulaty jak te kogoś, kto mieszka od istniejącego około stu lat lotniska i raptem odkrył że samoloty wydają dźwięki.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0918779373169