Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (62)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ Anna L.
  Środa, 20.09

  Wszystkim mieszkańcom Zatorza przeszkadza hałas latających dla rozrywki samolotów. A po śmierci skoczka spadochronowego, każdy lot samolotów przypominał mi o tym zdarzeniu i wzbudzał strach. Lotnisko nie powinno być w mieście.

 2. 2
  --2
  ~ mis
  Środa, 20.09

  Mieszkancy maja racje te latajace zlomy przekraczaja normy halasu a zarzad lotniska celowo oszukuje i wprowasza mieszkancow w blad dlatego ze grupka cwaniakow zarabia niezla kase na tych lotach i skokach spadochroniarskich dlatego nad elblagiem lata takie halasujace dziadostwo ale zarzad lotniska ma to gleboko w d............tak samo mieszkancow

 3. 3
  --3
  ~ Mieszkaniec osiedla
  Środa, 20.09

  Przepraszam Pana Dyrektora Zbigniewa Kuśmierza za przekręcenie nazwiska. Nie było to celowe. Telefon zamienił słowa i tego nie zauważyłem. Pozdrawiam

 4. 4
  --2
  ~ NP
  Środa, 20.09

  Ja myślę, że wszyscy w mieście dokładnie wiedzą, że coś jest nie tak z tymi hałaśliwymi lotami. Władze miasta i Aeroklub robią od lat wszystko, żeby to ukryć. Udają, że wszystko jest ok.Przecież to się przerodziło w działalność komercyjną a nie szkoleniową czy edukacyjną. To niedopuszczalne, żeby samoloty latały bezpośrednio nad miastem całymi dniami. Hałas to jedno a spaliny to drugie. Gdzie są w naszym mieście ekolodzy???

 5. 5
  --1
  ~ Jestemza
  Środa, 20.09

  Myślę, że Redakcja powinna przytoczyć tutaj treść tej petycji. Nie każdy wie, gdzie jej szukać. Podpowiadam. Rejestr petycji Do Prezydenta. Zapoznałam się z nią. Jestem pod wielkim wrażeniem zebranych w niej danych i faktów. Nie mieszkam co prawda w dzielnicy Nowe Pole ale też chętnie podpisałabym się pod tą petycją. Czas zakończyć ten okropny proceder, który ma miejsce nad elbląskim niebem. Szkoda, że twórcy tej petycji nie ogłosili gdzieś tego zamiaru, bo na pewno dużo więcej ludzi podpisałoby się pod tą petycją. Jeżeli ta akcja jest gdzieś nagłośniona, to proszę o podpowiedź, jak można się przyłączyć do tej grupy protestujących.

 6. 6
  --1
  ~ Petycja
  Środa, 20.09

  Ta petycja to pewnie znów nic nie da. Władze miast zamiotą to znów pod dywan. Mieszkańcy powinni wystosować pozew zbiorowy przeciwko miastu, które naraża nas na niebezpieczeństwo. Prosimy autorów tej petycji o podanie jakiegoś kontaktu. Im więcej ludzi tym lepiej. Chętnie włączymy się do tej akcji.

 7. 7
  --6
  ~ Upadły Harley
  Środa, 20.09

  towarzysze z aeroklubu urzadzili akcje minusowania slusznych komentarzy, ale prawdy nie zaminusuja - sa oni zagrozeniem dla bezpieczenstwa i spokoju mieszkancow i to musi sie skonczyc. Nawet w tym roku był wypadek smiertelny z udzialem spadochroniarza, ktory spadl na osiedle (mogl zabic nie tylko siebie), a dodatkowo jeden skoczek wyladowal podczas meczu 4 ligi na skrzydlatej, rowniez stwarzajac olbrzymie zagrozenie.

 8. 8
  +7
  ~ Arc
  Czwartek, 21.09

  Pretensje tak samo debilne jak tych, co im za głośno na Starówce, bo debile kupując mieszkanie na starówce myśleli, że to sypialnia - tutaj podobnie kupowali mieszkania przy lotnisku i też myśleli, że to sypialnia - OLAĆ DEBILI

 9. 9
  +5
  ~ Abc
  Czwartek, 21.09

  Mieszkam przy lotnisku i uwielbiam patrzeć na sport jakim jest spadochroniarstwo.Odgłosy silników przelatujących jednostek zupełnie mi nie przeszkadzają.

 10. 10
  +5
  ~ Stanisław
  Czwartek, 21.09

  Ja też mieszkam w pobliżu lotniska i bardzo lubię patrzeć na samoloty założę się ze petycja wyszła od tej pary debili z dębowej którym wszystko przeszkadza mieszkańcy dzielnicy wiedzą o kogo chodzi

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0186450481415