Niedziela, 19.05.2024, Imieniny: Mikolaj, Piotr, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Rambo11
  Niedziela, 21.05

  Witam-POLaka podobno od środy jesteś w domu we Fromborku będzie smutno bez Ciebie-ale dostrzegam że leczenie nic nie dało dalej gryziesz własną rękę.

 2. 2
  0
  ~ Maximum edition
  Niedziela, 21.05

  Aby naszemu panu Owsiakowi starczyło puszek dla zbieraczy bo się dzieje

 3. 3
  +2
  ~ Elblazanin
  Niedziela, 21.05

  Do POlak. Jakie to pieniądze daje PiS na rozwój Elbląga? I zrozum jeśli już to dają podatnicy nie PiS. Chyba że coś wiesz że Kaczyński się z Morawieckim na coś zrzucili ze swoich prywatnych majątków

 4. 4
  --4
  ~ Chester
  Niedziela, 21.05

  Może porą umyć oczy byś zobaczył kto to i co to PO, SLD, PSL. Co jrok to afera co krok to kłamstwa i obietnice. A na koniec oddaj to co wzioles od rzadu PIS te pieniądze. Przekaz na ubogich hytra bestio.

 5. 5
  +4
  ~ Chester
  Niedziela, 21.05

  P/olak/A Ty już oddałeś?widzę że masz za rzecznika OLA kolejna "wielbicielka"pisu-podobała wam się żenada roku-otwarcie mostu w górach?mają rozmach pisiory hahaha

 6. 6
  +4
  ~ po staremu
  Niedziela, 21.05

  A konkrety? Kto czeka? Jakie branże? Co z tego dla miasta? Pobożne życzenia i ogólne gadanie o niczym.

 7. 7
  +1
  ~ taaa
  Niedziela, 21.05

  widac wielbiciele + i darmochy sie odezwali wiadomo najlepiej zyc na krzywy ryj i koszt innych

 8. 8
  +2
  ~ Magnat Biznesu
  Niedziela, 21.05

  Tylko w Polsce - klęska urodzaju!

 9. 9
  +3
  ~ Do_pomorskiego
  Niedziela, 21.05

  Jeszcze niedawno Wróbel i jego otoczka pitolili, że port i miasto są gotowe na inwestycje, a teraz płacz, że nie ma miejsca? Oto widać, jak na dłoni "długofalowe" myślenie tych ludzi. Zachowują się jakby przekop od tego "złego PiS-u" był kulą u nogi, bo teraz będą w mieście...inwestorzy. Czyżby rozwój Elbląga krzyżował komuś plany? Ciekawe co zrobi Wróbel, żeby to przyblokować, bo nie nie wierzę, że zrobi coś w stronę inwestorów. Kto dokładnie od lat śledzi poczynania tego gnoja ten wie, że on m jakąś dziwną (?) misje degradacji miasta i blokowania rozwoju Wszak nie może być tak, że Elbląg wybije się nad Olszczyn czy coś. Do miasta koniecznie musi wejść komisarz i rozpędzić ten cały syf. Ci ludzie chcą z nas zrobić typowe zapyziałe miasteczko gdzieś na tzw. Warmii i Mazurach.

 10. 10
  +1
  ~ lucjan
  Niedziela, 21.05

  Nie będę odkrywczy , jak powiem ,że Elbląg powinien czym prędzej powiekszyć swoje granice administracyjne o miejscowości typu Kazimierzowo , Nowakowo , Bielnik , Gronowo Górne , Jagodno , Kamienica . Przedstawiciel PiS na region elbląski poseł Leonard Krasulski na pewno aktywnie wesprze te działania . Nie powinno tu być problemów ze wspólnym działaniem prezydenta i posła .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99275183677673