Niedziela, 19.05.2024, Imieniny: Mikolaj, Piotr, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Emigrant4X
  Niedziela, 21.05

  Czy to fakt czy fikcja że jesteśmy w UE? Jeżeli fakt to pokażcie mi miasto na terenie UE które broni się rękami i nogami przed inwestorem? Miasto nie ma kasy jedynie frazesy, ciągle kłamie, chce sprzedać działki w porcie aby ten się nie rozwijał. To taka choroba PSLu i koaelitów nakupowali działek wkoło lotniska Warszawa Modlin i teraz płaczą że lotnisko się nie będzie rozwijać. To miernoty a podszywają się pod tradycje PSLu.....gdyby Witos wstał z grobu to rozpędził to dziadostwo na cztery wiatry.

 2. 2
  +2
  ~ 123
  Poniedziałek, 22.05

  A co zabrakło gruntów na sprzedaż w Słoninowie i Mańkutowie?

 3. 3
  0
  ~ Zosia
  Poniedziałek, 22.05

  Do Elblazanin i jemu podobnych. Przestańcie pisać głupoty, że wszystkie pieniądze, które inwestuje rząd czy kto kolwiek inny są wasze lub nasze podatników. Nawet Tusk zabierając składki na emeryturę twierdził, że to nie pieniądze ludzi którzy odkładali sobie na lepszą emeryturę. Jeżeli w warzywniaku kupujesz ziemiaki, czy to znaczy że sprzedający za twoje kupił sobie chleb? Czy właściciel twojego zakładu za twoje kupuje sobie Bentleya ? Twoje jest to co masz w swoim portfelu. Inną sprawą jest finansowanie czegoś/kogoś z miejskich pieniędzy. Jeżeli miasto inwestuje w park to ty możesz tam spacerować, jeżeli miasto infestuje w miejski basen czy boisko to możesz z tego korzystać, ale nie wejdzesz na prywatny basen czy kort. Zrozumcie wreście, że nie ma waszych pieniędzy oprócz tych które macie w portfelu i nie piście głupot, że coś jest za wasze. Nawet dając Owsiakowi nie powinniście mówić, że coś z serduszkiem jest za wasze, bo oddaliście swoje pieniądze a ktoś mógłby za nie pojechać na wczasy nie koniecznie twoją złotówkę przeznaczyć na szlachetny cel.

 4. 4
  0
  ~ Bliźniak chestera
  Poniedziałek, 22.05

  Przepraszam za chestera, ułomny był od dzieciństwa. Proszę nie zwracać uwagi na to co pisze, on sam tego nie rozumie, a pisać nauczył się niedawno na warsztatach we Fromborku.

 5. 5
  0
  ~ Z Dolnego Śląska
  Wtorek, 23.05

  Inwestorzy się interesują , rząd chce dofinansować i to jest problem ??? Kurcze , co te wasze władze jarają? Na kogo głosujecie ?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.111123085022