Wtorek, 26.09.2023, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (42)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ O tak
  Wtorek, 18.04

  Tylko rząd RP gwarantuje rozwoj portu i miasta Elbląg.

 2. 2
  +12
  ~ Bsp
  Wtorek, 18.04

  Dwie trzecie biorących udział w ankiecie myśli prawidłowo. Port morski ma szansę się rozwinąć jedynie przy udziale funduszy państwowych. A te pojawią się gdy port stanie się spółką rządu RP i samorządu miasta, na wzór takich spółek w portach Gdańska, Gdyni, Szczecina i Świnoujścia. Miasto nie jest i nie będzie w stanie sfinansować niezbędnych inwestycji a obecna ekipa zamieni port w kolejny balast który trzeba utrzymać tak jak np Modrzewinę. Natomiast dziwi mnie te 30 procent, które ślepo wierzy w brednie opowiadane przez Wcisłe, że PiS chce ukraść miastu port, przywłaszczyć go a Elbląg nic z tego mieć nie będzie. Ludzie, myślcie chociaz troche!

 3. 3
  +9
  ~ Do Chester
  Wtorek, 18.04

  Zasługi twoich nieudaczników z PO, PSL, SLD dla Elbląga to: likwidacja elbląskich zakładów mięsnych, likwidacja kolei nadzalewowej, likwidacja promu rzecznego na nogacie, likwidacja największego odkrytego basenu w Europie, likwidacja mostka elewów w Bażantarni,likwidacja Bazantarni i prowadzenie przez nią obwodnicy,likwidacja elbląskiego łyżwiarstwa wymieniać dalej? Czy już odklepales matę? I wy chcecie się brać za port? To będzie taka sama tandeta jak te sypiące się mosty zwodzone na starym mieście. Elblążanie chcą oddać Elbląg w ręce fachowców a takich nie ma w PO PSL SLD.

 4. 4
  +5
  ~ Truso
  Wtorek, 18.04

  Dają się wodzić za nos,dlatego Elbląg umiera.

 5. 5
  --10
  ~ ZAKANALAK
  Wtorek, 18.04

  To chodzi o Propagandę PIS + Stołki dla Pisiorów w Porcie,Państwową Kasę uwielbiają.

 6. 6
  +8
  ~ Elblążanka
  Środa, 19.04

  Myślę że nawet gdyby Państwo chciało w zamian te 51% udziału to nie rozumiem czemu ma to teraz taki odzew negatywny. Jeszcze parę lat temu niektóre ugrupowania krzyczał że po co wogole przejop?. Teraz dlaczego rząd chce mieć udziały? Jak się to śledzi i czyta co piszą i mówią w calokształcie inwestycji to chyba niektórzy mają rozdwojenie jaźni. Myślę że wystarczy że zmieni się ugrupowanie polityczne i już nie będzie problemu z udziałami dla rządu. Szkoda że zamiast dokończyć szybko inwestycje z korzyścią dla Elbląga bo miasto z przemysłu wymiera to robi się zagrywki polityczne i przeciąga w nieskończoność. Przecież włodarze Elbląga też się kiedyś zmienia i jak uważacie elblążanie będą postrzegać te osoby co blokował inwestycje? Szkoda się kłócić i lepiej dogadać jak najszybciej.

 7. 7
  +4
  ~ Matka
  Środa, 19.04

  Rząd jest Polski i powinien zarządzać porte. A pan Wicia Wróblewski pewno by wolał, żeby brać sowiecka zarządzała tym portem ja już wiem, że panu Wici bliżej do sowietów niż do Ojczyzny naszej, bo przecież nie pana Wici.

 8. 8
  +3
  ~ VM
  Środa, 19.04

  @Bsp Bo połowa miasta to resortowe dzieci, SB"ecja. Oni mogą to zrozumieć, ale najważniejsze by być przeciwko rządowi. Chociaż poza szumnymi deklaracjami, niczego złego ten rząd im przez dwie kadencje nie zrobił. W ankiecie ulicznej mamy optymistyczny wynik, ale nie oszukujmy się. Najważniejsi nie chodzą po ulicy i nie gadają z jakimiś "ankieterami", tylko siedzą w luksusowych biurach albo w ogóle Trójmieście/Warszawie.

 9. 9
  0
  ~ Infoidiots
  Czwartek, 20.04

  Spytajcie jeszcze czy Elbląg powinien zostać stolicą Polski, manipulacja godna TVP.

 10. 10
  +2
  ~ taka prawda
  Czwartek, 20.04

  Tylko państwowy, Samorząd nie będzie nigdy miał pieniędzy na rozbudowę i utrzymanie i rozwój. Czym tu wojować? nami mieszkańcami. Polityka nie powinna wchodzić w grę, nie mamy już basenu nie mamy Góry Chrobrego, a 51% udziałów to tylko o jednego więcej w Radzie Nadzorczej.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0004949569702