Poniedziałek, 25.09.2023, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ :)
  Czwartek, 23.02

  ale vice od edukacji jest inżynier

 2. 2
  --3
  ~ willa plus
  Czwartek, 23.02

  A od czego specjalistą jest Czarnek?

 3. 3
  +10
  ~ mis
  Czwartek, 23.02

  urzednicy w ratuszu juz obrosli w takie piorka ze mysla ze sa najwazniejsi wystarczy isc do urzedu i chciec cos zalatwic najpierw patrza na ciebie jak na intruza ze przeszkadzasz w nic nie robieniu a pozniej odsylaja cie od jednego do drugiego tak samo z tym przedszkolem komus sie budynek spodobal i tyle a urzedasy z ratusza maja gdzies dzieciakow i ich rodzicow licza sie biznesy a arogancja urzednikow z elblaskiego ratusza jest dobrze mieszkancom znana

 4. 4
  --2
  ~ Pijak
  Czwartek, 23.02

  Sprzedać w cholerę ten budynek, przedszkole w zabytkowym budynku to jakieś nieporozumienie. Przecież ten budynek nie spełnia żadnych standardów. Dzieciaki szybko odnajdą się w nowym przedszkolu, no ale jaśnie państwo będzie musiało przez pół miasta dowozić bąbelki do przedszkola.

 5. 5
  +2
  ~ do Pijak
  Czwartek, 23.02

  To ty harley? Wiele już sprzedaliście w tym mieście. Jak będziecie dowozić i przywozić nasze dzieci to się zgodzimy.

 6. 6
  +11
  ~ ojciec
  Czwartek, 23.02

  Placówki oświatowe to obraz nędzy w tym mieście. Ostatnio udałem się z niepełnosprawnym dzieckiem do poradni - nazwa szumna ale bez podjazdu i windy. To jakieś kpiny. Nie dostanie się człowiek na wózku, a niewidomy walnie głową o niski sufit na klatce z wąskimi schodami. Witajcie w XXI wieku. To jest właśnie Elbląg i jego troska o mieszkańców. Ja urzędnikom podziękuję przy urnie.

 7. 7
  +9
  ~ obserwator wolny
  Czwartek, 23.02

  Ogólny wniosek - brak gospodarza - zobaczcie jak wyglądają przedszkola w IŁawie i w gminie iława. Oczy wam wyjdą - wszystko wyremontowane i ocieplone.

 8. 8
  +7
  ~ Kasa to odpowiedzialność
  Czwartek, 23.02

  Za taki fatalny stan oswiaty w Elblagu ktoś odpowiada i ktoś bierze pieniądze! Jak to mówią rozliczajmy wszystkich a nie wybiórczo!

 9. 9
  +7
  ~ Zejdzcie juz z wizji
  Piątek, 24.02

  Ta ekipa kończy tragicznie ten tragiczny epizod dla miasta ! Babciom i dziadkom mowimy pa pa pa i warto zejść ze sceny a nie z niej spadać

 10. 10
  0
  ~ Spoko
  Środa, 01.03

  Jaki plan likwidacji przedszkola? Żeby to mogło nastąpić musiałaby być zgoda RM, a tej przecież nie ma. Rodzice słyszą tylko to co chcą i widać wyraźne wpływy polityków prawicowych. To przecież nie jest prawdą, że miasto chce zlikwidować przedszkole nr 8. Nie dajcie się manipulować. Przedszkole musi być wyremontowane ze względów bezpieczeństwa dzieci. Naprawdę tego nie rozumiecie? słuchacie nie tych gremiów co trzeba.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.9941930770874