Sobota, 25.05.2024, Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Ojciec
  Czwartek, 23.02

  Ci ludzie to juz przeszłość, jeszcze te parę miesięcy zmuszeni jesteśmy oglądać ich twarze ! Wspomnienie po nich pozostanie bardzo negatywne , ale nawet na to trzeba bylo zapracować, zadne ich ruchy ani juz dziwią ani powodują ekscytavje, jedno zburzą drugie zbudują i pójdą sobie , oby jak najdalej od spraw tego miasta

 2. 2
  +6
  ~ Restaurator
  Czwartek, 23.02

  Przedszkole, a po co to komu? Jak się sprzeda budynek to będzie extra hotelik-knajpa.

 3. 3
  +10
  ~ Czarna karta historii
  Czwartek, 23.02

  Nie ma nic gorszego jak pozostawić po sobie po latach jedynie zgliszcza w ludzkiej pamięci .....

 4. 4
  --6
  ~ JOL
  Czwartek, 23.02

  Ta walka o te przedszkole robi się już trochę śmieszna. Rodzice i tak musicie szukać innego przedszkola. Nawet jeśli jakimś cudem by dostali pieniądze na remont z Ministerstwa to i tak dwa lata będzie wyłączone z użytkowania. Jak to ktoś kiedyś ładnie powiedział "sorry taki mamy klimat" :)

 5. 5
  +14
  ~ lu-pierdzielka
  Czwartek, 23.02

  Pani Sawicka nie rozumie, dlaczego rodzice nie chcą przenieść całej grupy do innego przedszkola. Otóż pani Sawicko - nie musi pani rozumieć. Wystarczy, że rodzice rozumieją. Cóż za buta i arogancja pani radnej. Małymi kroczkami, po cichutku, chcieli spieniężyć taki piękny zabytek. Nie spodziewali się takiego oporu rodziców. W końcu walczymy o nasze miasto! Nie dajcie im postawić na swoim. Tydzień temu przedszkole w tragicznym stanie, brak środków na remont, a za chwilę jednak jest szansa na pozyskanie środków z programu? Rządzący pięknie pokazali, że likwidacja była zaplanowana i nawet nie próbowali ratować przedszkola. W tym miejscu ma pozostać placówka i kropka!

 6. 6
  +11
  ~ 100% elblążanin
  Czwartek, 23.02

  "....To Pani jest dyrektorem departamentu edukacji i od 2016 roku nie zrobiła nic w tej sprawie. Gdyby pani miała honor, podałaby się Pani do dymisji..."....... co to jest honor ?

 7. 7
  +12
  ~ zapamiętajcie ich
  Czwartek, 23.02

  Z kim wy biedni rodzice i dziadkowie rozmawiacie? Popatrzcie na tych za biurkiem i przywołajcie w pamięci fakt kiedy oni mówili prawdę? SP9-likwidacja, ale niech istnieje. Wszystkie placówki oświatowe , poza rujnowaną SP3, były remontowane w wakacje i w ciągu roku szkolnego. Teraz wy - tydzień temu ten sam skład nie widział żadnej możliwości poza likwidacją przedszkola. Teraz jak w Taplarach - abstrachują. To jest czapa elbląskiej oświaty - prawda, obiektywizm, staranność, dobro dziecka i rodziny. Sic!!! Dziwicie się że w tej przestrzeni funkcjonują słupy, czerepaki, empatyczni urzędnicy? Jest coś co nazywa się przyzwoitość. ta zwykła, nie ponad miarę. Ta przyzwoitość nakazuje poprawne traktowanie słabszego i myślenie przed decyzją. O empatii ... . Przyjdą po podpisy wyborcze-pamiętajcie.

 8. 8
  +11
  ~ jednak Chutor
  Czwartek, 23.02

  Paniusia pierwszą kadencję straciła w gabinecie Wróblewskiego. Drugą kadencję już tylko poświęca swoim słupom . Budynek od lat wymaga dostosowania i nie kiwnięto szpachlą. Dlaczego nie pozyskano (nie złożono wniosku) o dofinansowanie od I kadencji? Nowak kupił PZU i gnije wg jego projektu. Administracja Wróblewskiego - gdyby miał nabiał to leżeli by już na zielonej skarpie jak Jagna. Przyjść do ludzi i popisywać się jak przed nauczycielami arogancją? Wstyd. Karma do was wróci za to traktowanie ludzi , a starzejecie się szybko. Wystarczy w pracy myśleć i nie kłamać co krok zmieniając zdanie - w oświacie to jest niedopuszczalne!

 9. 9
  +6
  ~ zorro
  Czwartek, 23.02

  W Elblągu jest kilka przedszkoli , które nie maja takich zabezpieczeń jak P nr 8.

 10. 10
  +10
  ~ lipa
  Czwartek, 23.02

  Jak specjalistka od j. polskiego dowodzi Departamentem Edukacji to nie ma co się dziwić , że stan budynków budzi zastrzeżenia instytucji kontrolujących. Czyli protokoły kontroli pod biurko i jakoś to będzie.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2047278881073