Wtorek, 5.12.2023, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Mariusz Lewandowski
  Czwartek, 12.01

  Droga Aniu ja kwestii tych agencji.... o ile wiem pozostały w Elblągu dwie i to w zasadzie raczej na statusie hotelu na godziny niż agencji ale o ile masz nowsze dane zapewne wielu Panów zanotuje adresy w swoich czerwonych notatnikach agitatora.... Śp Jerzy Wilk został posłem ponieważ traktował przekop poważnie wiedząc że to szansa na rozwój ekonomiczny tyle że dziś Poseł Krasulski i jego przydupasek Traks robią z niego przeprawę dla kajaków ośmieszając pamięć i pracę śp. Wilka. Referendum z 2004 w sprawie przeniesienia nas do Pomorza Jerzy Wilk podpisał pierwszego dnia zbiórki podpisów. A my chyba jednak wolimy własne województwo.

 2. 2
  +3
  ~ ania
  Czwartek, 12.01

  Powtarzanie propagandowej nieprawdy "przeprawa dla kajaków" jest jak straszenie pisem. Ani to mądre, ani nie trafia do wyborcy bardziej świadomego ale neutralnego środowiskowo. Dawniej mieliście piosenkę Nie głosuję na Jarka, dziś gadkę o kładce. Przynajmniej raz zaoferujcie powody do głosowania na was zamiast prymitywnego szczucia na konkurencję.

 3. 3
  --1
  ~ Mariusz Lewandowski
  Czwartek, 12.01

  Bez pogłębienia Toru do nabrzeży portu określenie kanał dl kajaków jest jak najbardziej adekwatne . Polecam Pani inną piosenkę zespołu Dr Hackebusch https://www.youtube.com/watch?v=WrTpj3RJxwI To co się dzieje wokół Portu ta piosenka opisuje bardzo dobrze . Powodami dla którymi nie należy głosować na PiS to dożłobowcy Piotr Opaczeski i Rafał Traks bo o smakoszu spirytusu z zasobów LWP pisać już nie warto. A - na mnie proszę nie głosować no chyba że Antypartia wystawi własne listy wtedy z przyjemnością będę kandydował

 4. 4
  0
  ~ Marian
  Czwartek, 12.01

  Panowie i Panie mieszkam w Elblągu od 1951 r roku znam zalew znam kanał .Nigdy tu nie będzie l V . portu najpierw niech go pogłębia a to nie będzie takie łatwe tam jest muł i ił .W tej chwili zalew ma ledwie ok 2 - metry głębokości .Tu nie będzie żadnego wielkiego portu obojętnie kto będzie rządził tu żadne duże statki o wyporności 5 - m nie mają .szansy . Jedyne to ze jesteśmy nie zależni od ruskich i to jest chwała .

 5. 5
  +1
  ~ wkur wio na
  Czwartek, 12.01

  Traks !!!! Gdzie byłeś jak twoja Energa Kogeneracja podniosła drastycznie cene za ciepło !!!!!! Gdzie pytam sie !? Bierzesz kase w Enerdze a my ssłono płacimy za ciepło !!!!

 6. 6
  --1
  ~ pisior
  Czwartek, 12.01

  PIS = Sno

 7. 7
  +12
  ~ PRAWDA
  Wtorek, 14.02

  Cały ten pREZYdent wróblewski i jego przydupniki -to całe zło Elbląga-wszystko niszczy w tym naszym mieście. PSL, PO Tuska i Lewica to największe zło w tym mieście. NASZ PORT w ELBLĄGU powinien być przyjęty przez państwo

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96994090080261