Poniedziałek, 26.02.2024, Imieniny: Bogumil, Aleksandra, Miroslawa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ kżw
  Środa, 11.01

  Nie prezydent się domaga, a prawo - konkretnie ustawa o portach się domaga - żeby RZĄD pogłębił tor wodny. Nie znasz jej, Traksik? A potem niech rząd dokapitalizuje spółkę 100 milionami i zostanie większościowym udziałowcem. W tej kolejności, nie inaczej.

 2. 2
  +4
  ~ Do_pomorskiego
  Środa, 11.01

  Była szansa odwołać tego gnoja w drodze referendum, wiec winni tej sytuacji są ci, którzy dali się zastraszyć PiSem. Nawet Krynica Morska, największy przeciwnik przekopu rozbudowuje swoją marine z myślą o wyjściu na Bałtyk, tylko Wróbel pali głupa, że nie wie co się dzieje. Gdyby władze były zainteresowane rozwojem portu to już od lat inwestowałyby w tereny około portowe. Przez tych ludzi Elbląg stanie się pośmiewiskiem. Tylko bez gadki, że "PiS chce nam zabrać port", bo to nie jedyny port w Polce który byłby w rękach rządowych i jakoś inni nie mają z tym problemu. We władzach naszego miasta siedzą ludzie, którzy nie potrafią poprawić jakości chociażby takiego ZKM, a wy chcecie, że by ci ludzie zarządzali portem? :)

 3. 3
  +7
  ~ Mariusz Lewandowski
  Czwartek, 12.01

  Najwyższa pora żeby Traks wrócił do roznoszenia listów jego intelekt nie obejmuje faktu że "dokapitalizowanie" oznacza przejcie kontroli nad spółką ? Niech Pan Śliwka przekaże spółce Port Morski dotacje celową na pogłębienie podejście do Portu i rozliczy ową dotacje co do złotówki. I wara od spółki złodziejskie plemię oszustów i dożłobowców...

 4. 4
  +1
  ~ Mariusz Lewandowski
  Czwartek, 12.01

  Mój drogi - chcesz do Pomorskiego to pomyśl dlaczego Gdańsk jest centrum a Elbląga dziadzieje. Gdańskiem rządzą samorządowcy którzy wygrali po kilka kadencji ale tworzą zespól który się dogaduje. Pies chce ZAJEBAĆ port i dziś Traksik sam pokazuje po co chcieli wprowadzić do Elbląga zarząd komisaryczny. Nie dali rady teraz szczekają Ty widzisz w PIS jednego inteligentnego człowieka poza Wawrynem ? Pruszak i Hajdukowki dostali kopa od Łupieżowego któremu Traksik od lat liże klapki Awans dla dożłobowca Opaczewskiego to pokazanie że układ z sprzedawczykami od Bielana ważniejszy od dorobku Hajdukowskiego który posprzątał Elbląg po "Inwestycjach" Nowaczyka a jak przyszło do awansów na stołek wojewody poszedł fircyk.

 5. 5
  +8
  ~ abdull
  Czwartek, 12.01

  Jak się pracuje w Enerdze Kogeneracji? Posadkę się dostało za takie ble ble głupoty? Co zrobił pan dla mieszkańców w sprawie ogromnej podwyżki ciepła i ciepłej wody?

 6. 6
  --1
  ~ Mariusz Lewandowski
  Czwartek, 12.01

  Inwestowanie w tereny przyportowe to wykupienie Stoczni którą partyjny kolega Rembelskiego Kobylarz kupił za 1.3 miliona a sprzeda za 13 milionów bo Nowaczyk nie znalazł kasy na ten zakup a znalazł kasę na zakup terenów na Lotniczej gdzie do dziś nie wszytko udało się zagospodarować ? Rembelski padł bo przyznał że chce wprowadzenia zarządu komisarycznego i oddania portu w ręce Grubarczyka - nie dotarło że Elblążanie są za mądrzy na taki chamski numer ? Traks się ośmiesza i to w stopniu przekraczającym zwykłego pajaca - do tego już przywykłem przy sprawie wyciągu na Górze Chrobrego. Dziś gość który nie poparł wykupu za wyciągu za milion chce swojemu partyjnemu koleżce sprezentować spółkę za 100 milionów . Traks sprzedawczyki co co obiecali za takie łajdactwo ?

 7. 7
  +3
  ~ Ploterek
  Czwartek, 12.01

  W wypowiedzi Traksa jest błąd? Te 100 mln zł ma być przeznaczone na pogłębienie toru wodnego i OBWODNICE czy OBROTNICE? Bo jak to drugie to rozumiem, spoko, ale jeśli to pierwsze to chyba nie w kompetencjach portu jest budowanie dróg i obwodnic do portu?

 8. 8
  +1
  ~ 45y7
  Czwartek, 12.01

  NO i co z tego, że prezes i minister tak mówią? Kogoś to obchodzi, ich wypowiedzi? Elbląg-wolny od pissss.

 9. 9
  +4
  ~ ania
  Czwartek, 12.01

  Nie sfajdajcie się z tym "miastem wolnym od pis". Jedyne dwa tematy w których sprawie elbląskiej jest nie po drodze z pis to 1: mrg i 2: przynależność terytorialna. 1: Małego Ruchu już nie będzie i to przyznaje nawet najbardziej zdroworozsądkowa w polityce zagranicznej konfederacja. 2: tu wystarczy lokalny polityk takiego kalibru jak był Wilk. Pis w temacie przekopu widział kiełbasę wyborczą dla naszego województwa i to uparcie się Wilka i to, że został posłem, dało nam przekop. Teraz pis delikatnie gra kartą zmiany województwa. I robi to subtelnie by nie rozgrzewać emocji ale odrobinę puścić oczko do wyborców "damy wam lepsze województwo"

 10. 10
  +4
  ~ ania
  Czwartek, 12.01

  A co daje reszta? Po chciało blokować przekp i narazić całą Polske na kary dla podwykonawców. Napominało o mgr, którego jak już ustaliliśmy, więcej nie będzie. Poza tym chce tylko utrzymania w Elblągu i jego regionie antypisowskiego skansenu, w którym głównym pracodawcą pozostaną urzędy i agencje towarzyskie. W tym po ma w Elblągu wsparcie PSL ze specjalistą od słupów i Lewicy.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.81803202629089