Wtorek, 5.12.2023, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Do kjm
  Środa, 11.01

  Traks i Sejm, żart jakiś. Jego wiedza i pieniactwo otwieraj a mu jedynie drogę do kółka różańcowego a nie do Sejmu ani Rady Miejskiej. Kto takie ciemnoty wybiera.

 2. 2
  +8
  ~ lucyna
  Środa, 11.01

  Bardzo jestem ciekawa koncepcji rozwoju elbląskiego portu stworzonej przez posła Leonarda Krasulskiego .

 3. 3
  +9
  ~ obserwator
  Środa, 11.01

  odkiedy rządzi PiS,ani jedna osoba nie została powołana na stanowisko w drodze konkursu.wszystkie po linii partyjnej.bez wiedzy ,kompetencji i doświadczenia.matoł z cymbałem siedzą w zarządzie i tworzą klub milionerów.tak było za stalina i tak jest teraz.kaczyński został wychowany i wykształcony w komunie i stosuje metody ,które zna.o demokracji nie wie nic .

 4. 4
  +4
  ~ chester
  Środa, 11.01

  P/olak/-kopiuj i wklej-nie nudzi cie to?

 5. 5
  --5
  ~ Robert Koliński
  Środa, 11.01

  Bardzo dobre pytania, panie Radny - ja to bym jeszcze dopytał władzuchnę (ich wyborców zresztą też:) dla POrządku, np. z czego planują inwestycje w elbląski port te neoliberalne nieudaczniki i gruntow(n)e wyprzedawczyki Elbląga, skoro a) nie mają pieniędzy na inwestycje, b) z UE jak widać ich nie dostaną (zresztą, najpierw by trzeba jeszcze POtrafić o nie skutecznie wystąpić:), oraz c) przegrają z kretesem nadchodzące wybory (POdobnie, jak atlantyści i jurgieltnicy swoją aktualną bander-kampanię na wschodnim froncie) i nagle znikną ich rojenia o obsadzaniu stanowisk w porcie swojakami? Naprawdę przydałoby się to referendum, wielka szkoda, oj wielka; #PrawdaWasWyzwoli;

 6. 6
  +7
  ~ karol
  Środa, 11.01

  Drugi mądrala Pan Traks robi zadyme, a czemu rząd nie chce pogłębić kanału do portu Panie Traks? przecież naczelnik chce port w elblągu to niech da 100mln.

 7. 7
  +9
  ~ 8*
  Środa, 11.01

  Panie traks nie tylko wasi zawyżali ceny pali ale i prądu oraz gazu.Płacimy holendarne rachunki za media ! Firmy sie zamykaja bo nie stac ich na utrzymanie ! WON Z WAMI WOOON !!

 8. 8
  +8
  ~ ROZUM
  Środa, 11.01

  Port nie musi być państwowy, Skarb Państwa powinien mieć jakiś udział, ale wcale nie większościowy, bo wtedy dopiero rząd może ale nie musi uregulować status portu jak IV port o znaczeniu strategicznym dla gospodarki państwa. Po drugie, zgodnie ustawą o portach morskich drogi wodne i infrastrukturą oraz ich utrzymanie należy do Skarbu Państwa. Finansowanie ze środków Budżetu Państwa w wysokości określonej w ustawie budżetowej. Pani radny BŁAGAM NIECH PAN NIE WPROWADZA LUDZI W BŁĄD.

 9. 9
  +7
  ~ Rozum
  Środa, 11.01

  Panie Traka polecam przepisy ustaw o spółkach lub podmiotach nimi zarządzającymi SKARB Państwa NIE MUSI MIEC WIEKSZOSCIOWEGO PAKIETU UDZIALÓW- UPANSTWOWIENIE UPADA. DROGI WODNE, INFRASTRUKTURĘ DO NICH PROWADZACA I jej UTRZYMANIE odbywa się na koszt SKARBU PANSTWA W WYSOKOSCI ZAPISANEJ W USTAWIE BUDZETOWEJ.TAK MOWI POLSKA USTAWA O PORTACH MORSKICH. POCZTAJ PAN BEDZIESZ SIEDZIAL, NIE WPROWADZAJ LUDZI W BŁĄD.

 10. 10
  +6
  ~ Głos Ludu
  Środa, 11.01

  Panie Traks mógł Pan zostać na poczcie…dla wszystkich byłoby lepiej

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2309410572052