Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (89)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +13
  ~ Wet
  Piątek, 13.01

  Nikogo z tych kandydatów,gdyż nic nie zmieni się w Elblągu. Układy i marazm pozostaną. Również nikogo z lewicy, nie ch trzymają z daleka od miasta i najlepiej Polski. Poprzednio lewica walczyła o poprawę losy robotników i chłopów i skończyło się tragicznie.

 2. 2
  +19
  ~ Nikt z nich , oni juz byli
  Piątek, 13.01

  Ci ze zdjęciami, na pośredniak. Znamh ich gęby, nic dobrego dla Elblążan i miasta joe zrobili tylko hapali dka siebie

 3. 3
  +16
  ~ Ja
  Piątek, 13.01

  Stawiam na Panią w laczkach- przedsiębiorcza, umie zadbać o rodzinę.

 4. 4
  +7
  ~ nigdy więcej PO
  Piątek, 13.01

  Przede wszystkiem platforma nie jest partia godną zaufania. Platforma straciła zaufanie i szacunek suwerena po tym jak bezczelnie popiera szkodliwe ustawy dla suwerena. Bezkrytycznie popierali a nawet zalecali dokrecanie sruby w kwestii lockdownow, szprycy i dzielenia polakow. Ta partia jest calkowicie skompromitowana i jako opozycja praktycznie nie istenieje. Jako opozycja dziala jedynie wtedy gdy chce bronic swoich biznesow i partykularnych interesow. Jesli chodzi o szkodliwe ustawy dla polski i polaków to idzie ramie w ramie z pisem. Polacy powinni ich wykopac z polski do izreale,rosji i niemiec.

 5. 5
  --2
  ~ POlitolog
  Piątek, 13.01

  Ja bym postawił na "najbardziej zapracowanego radnego";) Facet niemłody ale zaangażowany i ma dobre pomysły na Elbląg:)

 6. 6
  +13
  ~ indyki w sobotę rano
  Piątek, 13.01

  Elbląski siczowy elektorat wybierze któregoś z was mimo, że od lat leżycie w koalicjach i tylko smrodnego bąka puszczacie w fotele.A czy ktoś z was ma moralne prawo startować do tego fotela? Antek - sługa Witolda. Michaś - jak Antek, obiecał 2 lata temu program i "zero". Pozycja Michasia w UM - klakier Witolda i statysta uśmiechowy. Ela - przeniesie do miasta dorobek z sejmu i ze szpitala. Prywata? Ktokolwiek z PO, to kontynuacja PSL Witolda. Co zrobił Antek dla miasta będąc przewodniczącym RM? Wykonywał polecenia Wróblewskiego i Nowaka. Potrzebny jest ktoś niezależny albo bardzo asertywny. no i przede wszystkim program a nie ryłko na fotce.

 7. 7
  +13
  ~ nepotyzm jak wytrych
  Piątek, 13.01

  Ci z fotki startują w miejskim przetargu "Rodzina na miejskim" - w tym zagadnieniu maja osiągnięcia i program na dalsze lata.

 8. 8
  +9
  ~ Pck
  Piątek, 13.01

  Sanitariusz na prezydenta, bu ha ha ha. Ratusz na papier kredowy nie wyrobi.

 9. 9
  +12
  ~ hareyemPOlesie
  Piątek, 13.01

  wybor kogokolwiec z powyzszych to gwarancja dalszego trwania elblaskiego układu, tzn nastapi tylko rotacja na stołkach i nic sie nie zmieni. w dalszym ciagu beda toczyc wojenke z PISem jak psy ogrodnika trzymajace zaciekle w zastoju parking dla titow zwany portem. Powtarzam wybor kogokolwiec z powyzszych to gwarancja dalszego zastoju miasta i absolutnie zadnych pozytywnych zmian. caly ten wachlarz kandydatow siedzi u wrobla pod marynarka i nie maja zadnego wlasnego zdania. Otwarcie obiecywali pelne posluszenstwo dla pryncypała. dwoch zw/w kandydatow wylecialo juz w referendum 2013 roku i wielkim nieporozumieniem jest dalsze zajmowanie stolkow w UM. Odwolalo ich 24 tys elblazan

 10. 10
  +13
  ~ viki
  Piątek, 13.01

  Gelert - SĘDZIWA BABCIA !

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0288240909576