Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (89)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ Leszek
  Piątek, 13.01

  Pi co ta ankieta? Jak będą wybory to każdy pracujący w UM i współpracujący z jego dyrekcją, będzie zobowiązany do głosowania na tylko słuszny i jedyny wybór. Nie chcem ale muszem.

 2. 2
  +11
  ~ Szogun
  Piątek, 13.01

  Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest przyjęcie w szeregi Totalnej Koalicji usłużnego awanturnika sepuku i jesteśmy w domu idealny kandydat na wice?

 3. 3
  +7
  ~ obserwator
  Piątek, 13.01

  ~ POlak=kolaboranci rosji powiadasz?sprawdź najpierw kto to jest płk,kgb jastrzębski,nad kim trzymał parasol ochronny.kto jadał obiadki z największym rosyjskim szpiegiem w polsce?z tvp się tego nie dowiesz.

 4. 4
  +8
  ~ Realista
  Piątek, 13.01

  Praktycznie przez 90% istnienia samorzadu, Elblagiem rzadzi, dzis tkz. opozycja totalna, czyli KO i jej satelity. Niech kazdy sobie odpowie na pytanie, czy po tych kulkudziesieciu latach jest zadowolony z sytuacji w naszym miescie?

 5. 5
  +16
  ~ kek
  Piątek, 13.01

  Pan Czyżyk i sport, z jakim to sportem jest ten pan związany chyba że z ... tańcem? Czy ta ankieta ma sens, może i tak ale raczej dla zabawy niż dla wyłonienia kandydata?

 6. 6
  +14
  ~ zniesmaczony
  Piątek, 13.01

  ~ Tylko nowi, inni!!! - Piszesz "tylko nowe twarze" - tzn. kto? Jakiś przykład, propozycja? Takimi ogólnikami "trzeba coś zmienić", "tak dalej być nie może", "rozbić układ" niczego się nie osiągnie, konkrety, propozycje tego potrzeba.

 7. 7
  +13
  ~ Do_pomorskiego
  Piątek, 13.01

  Nikt! To są ludzie, których jednym programem politycznym jest kłótnia z rządem w ramach tzw. totalnej opozycji. Byle tylko wbić kij w szprychy ku uciesze swoich lemingów. Newet jeśli PiS przegra wybory to i tak nic nie załatwią z rządzącą PO czego dowodem jest Wcisła, ktory przez 8 lat rządów PO nie potrafi ł lobbować przekopu czy inwestycji w port. A teraz wielce zatroskany o pogłębianie toru. nie dajmy się im nabrać.

 8. 8
  --16
  ~ Luna
  Piątek, 13.01

  A dlaczego nie ma w rankingu "gwiazdy referendum" Rembelskiego?

 9. 9
  0
  ~ Robert Koliński
  Piątek, 13.01

  Szczerze POWiedziawszy, to najlepiej by było dla Elbląga, gdyby PO w ogóle nie wystawiała kandydata/ki na prezydenta, zaś Jarosław Kaczyński został senatorem z Elbląga; i nie PiSzę tego z POWodu jakiejś antypatii do wymienionej czwórki, iż akurat do wspomnianych to nawet nic specjalnie nie mam (POza może faktem, że reprezentują przebrzmiałą i szkodliwą, pro-burżuazyjną a wyjątkowo anty-społeczną siłę POlityczną:), ale dlatego, że #libki po prostu kompletnie nie rozumieją dzisiejszego świata, polskiego społeczeństwa, dzisiejszych wyzwań oraz dzisiejszego otoczenia międzynarodowego Polski i są niestety POlitycznymi dyletatntami, którzy nas pchają ślepo (wraz ze swym byłym członkiem - pun intented - niejakim Dudą Ążejem) prościuteńko do wojny i anihilacji sPOrej części POKOlenia Polaków (...)

 10. 10
  +4
  ~ Robert Koliński
  Piątek, 13.01

  (...) w wieku poborowym. Również wsPOmniane już przez kogoś wcześniej doświadczenia z niedoszłego referendum wskazują, że #libki nie POtrafią grać uczicwie i z pewnością tego nie zrobią w kampanii wyborczej, czego najlepszym przykładem jest łajdacka cenzura i blokada informacyjna nałożona na społeczeństwo przez anty-ludową, aspołeczną, manipulancką i kompletnie nieprofesjonalną re(d)akcję i burżuazyjne właścicielstwo POdżegackiego PO**elu, o którego bojkocie (jak również wszystkich wspierających finansowo ten żenujący propagandowo-POlityczny projekt) niezmiennie przyPOminam:) #ZimaWasza, #WiosnaNasza, #faszysty und #cenzory; #WojnaWojnie, #FoodNotBombs;

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


2.3235399723053