Środa, 29.03.2023, Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --16
  ~ xy
  Poniedziałek, 19.12

  Ale ty typie siedzisz sobie w samochodzie i nie marzniesz/nie mokniesz a pieszy musi stać i czekać aż któraś święta krowa się zatrzyma, a zatrzyma się jeden na sto, można stać pół dnia. Przejścia są oznaczone i nie pojawiają się nagle i znikąd, więc przy każdych warunkach kierowca jest w stanie dostosować się i zatrzymać kiedy trzeba przed przejściem.

 2. 2
  +4
  ~ Maciuś z klanu
  Poniedziałek, 19.12

  Kamila -pojeżdził bym za tobą jedną godzinę(jeśli masz prawo jazdy)-i gwarantuje że za telefon masz 1200 zł mandatu nie zabieraj i nie karaj bo sama nap nie jesteś święta--- żle się stało że doszło do tego zdażenia ale niech to będzie nauczką dla innych rodziców aby dzieci edukować, co do Typa to odleciał na całego---weż się człowieku nie kompromituj .

 3. 3
  +6
  ~ mis
  Poniedziałek, 19.12

  wypadki byly sa i beda uwazac maja obie strony kierowca i pieszy a w tym przypadku to nie byl wypadek tylko potracenie w wypadku dziecko by nie wrocilo do domu zani mcos napiszesz pomysl to nie boli

 4. 4
  --11
  ~ xy
  Poniedziałek, 19.12

  jechał 10-15 km/h i jadąc tak wolno nie zauważył, że ktoś jest na przejściu? Śmiechu warte...

 5. 5
  --2
  ~ do misia
  Poniedziałek, 19.12

  A ty uważasz że w wyniku potrącenia pieszemu nigdy nie stanie się krzywda? Chyba nie pomyślałeś zanim napsiałeś.

 6. 6
  +13
  ~ Polak
  Poniedziałek, 19.12

  Ludzie proponuje wystudzić emocje !!! Kiedyś w szkołach uczyli jak należy się zachowywać przed wejściem na przejście dla pieszych !!! Teraz ludzie idą jak roboty i nie patrzą na nic oprócz smartfonu !!!! Nie bronię nikogo ani nie oskarżam ale komentarze w stylu ,, zabrać prawo jazdy dożywotnio ” itd są żenujące i mega słabe !!!!! To co powinno się zrobić z ludźmi odpowiedzialnymi za stan dróg w naszym mieście ??? Jak zwykle drogowcy zaspali … Więcej empatii w tych chorych czasach !!!

 7. 7
  --4
  ~ xy
  Poniedziałek, 19.12

  Ja mam na myśli sytuacje, w których pieszy stoi kilka minut na przejściu, czeka i nikt nie raczy się zatrzymać, a nie o sytuacjach kiedy pieszy wbiega nagle na przejście bez rozejrzenia się, Kierowca, który nie potrafi reagować na zagrożenia i nie ma wyobraźni na tyle żeby pomyśleć, że tam gdzie jest przejście może być też pieszy nie powinien mieć prawa jazdy tym bardziej w miejscach gdzie w okolicy jest szkoła.

 8. 8
  --11
  ~ Rece opadają
  Poniedziałek, 19.12

  Tak niski mandat to skandal . Do tego dziecko potrącony na pasach , to co ma fruwac dziecko w powietrzu. Czy naprawdę nie ma bata na takich pro,,,sta,, kow zza kierownicy.

 9. 9
  +7
  ~ Grażyna z Malborka
  Poniedziałek, 19.12

  Widzę ,że większość z komentujących nie siedziała nigdy za kierownicą. A propo dziecka ,jeżeli porusza się po ulicy już bez opiekuna to powinno znac jako tako zasady przechodzenia przez ulice. Trochę jeżdżę i widzę ,że ludzie w ogóle nie spoglądają tylko idą jak to przyslowiowe bydło.

 10. 10
  --1
  ~ do grażyny
  Poniedziałek, 19.12

  a w artykule jest opisane jak doszło do potrącenia? skąd wiesz, że nie zna zasad? od razu zakładasz, że to wina pieszego. Kierowca może nie zauważyć pieszego ale pieszy zawsze wszystko musi widzieć. nauczcie sie stosować do przepisów to nie będzie wypadków

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99275898933411