Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
Grochowska wyremontowana ,asfalcik,chodniczki,oświetlenie,40 lat czekałem.Ani Słonina,Wilk nie zrobili,Będzie KASA to można inwestować PROSTE.
Do wyborów się uda zorganizować referendum ?
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Grochowska wyremontowana ,asfalcik,chodniczki,oświetlenie,40 lat czekałem.Ani Słonina,Wilk nie zrobili,Będzie KASA to można inwestować PROSTE.
Do wyborów się uda zorganizować referendum ?