Czwartek, 8.12.2022, Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ abc1
  Wtorek, 20.09

  Do benia . 20 lat temu to starówka nie istniała.

 2. 2
  +5
  ~ Dalajlama Elbląga
  Wtorek, 20.09

  Super, że zabudowuje się wyspa spichrzów. Czy ktoś badał potencjalne zainteresowanie przedsiębiorców wynajmem powierzchni w tych obiektach?

 3. 3
  +4
  ~ Wolf
  Środa, 21.09

  Ja tam jestem za że to postawią może w końcu ruszy się jakaś praca w tym mieście bo jak narazie to jest lipa i to mnie w kurza że muszę wyjechac by zarobić bo brak dobrze płatnej pracy a ceny w sklepach i rachunki rosną jak chwasty po deszczu.

 4. 4
  --2
  ~ mis
  Środa, 21.09

  do nie_ma_czasow zeby dobrze zarabiac i pracowac w takich biurowcach trzeba bylo sie uczyc i miec wyzsze wyksztalcenie a w stolarstwie pracuja ci bez zadnego wyksztalcenia po podstawowce i zawodowce to niech teraz nie płacza ze malo zarabiaja TRZEBA BYLO SIE UCZYC

 5. 5
  --2
  ~ napaleńcy
  Środa, 21.09

  Kolejne napalanie się w miasteczku. najpierw uwierzono, że przekop ściągnie inwestorów i przewoźników czyniąc Elbląg Dubajem bez wkładu pracy własnej. teraz kolejna grupa liczy na cud "spichrzowy" i pojawienie się inwestorów. To będą biurowce ze sklepikami i apartamentami dla np. personelu i kontrahentów reprezentowanych w biurach firm. Biura mogą obsługiwać firmy fizycznie leżące na całym ziemskim (na razie) świecie. Elbląg będzie miał z tego pobór energii, wody wywóz odpadów, ścieków, Może ktoś dostanie pracę , o ile zna 5 języków i nie mając głowy, ma plecy. Nawet cieć w uniformie przy drzwiach i w garażu może być z Wietnamu lub Jamajki. To są biura XXI wieku. Takie biura w np. Szwajcarii obsługują statki wszystkich mórz i oceanów. to nie jest inwestycja dla Elbląga. Przekop też nie.

 6. 6
  --2
  ~ Myk
  Środa, 21.09

  Budują sobie gniazdko. Przejmą te miasto także.

 7. 7
  0
  ~ Marcin
  Wtorek, 08.11

  Uwaga!!! Tasbud jest dłużnikiem i nie płaci faktur!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.8316650390625