Niedziela, 5.02.2023, Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (29)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ ANTEK
  Poniedziałek, 08.08

  Mieszkam w Elblągu od 1951 Co PIS zrobił w Elblągu jedyny basen . Czytam tych mądrali czy wy siebie czytacie czy wy siebie słyszycie wszystko na nie sama arogancja sama nienawiść . PIS jako partia która zdemolowała Polskę rozwijającą się przez 30 - lat od upadku komuny . Oni oszaleli rzeczywiście dla swoich antydemokratycznych mrzonek doprowadzili do zapaści gospodarczej , inflacji , biedy która nadejdzie zimą .Izolacji Polski w demokratycznym świecie , osłabienie państwa i utraty jego znaczenia .Mam nadzieję demogagiczne , populistyczne i niekopetetne rządy znikną raz na zawsze ! Tylko to co zepsuły i odrabianie tego co się stało , co jeszcze zepsują dopóki ich się nie odsunie w wyborach potrwa dziesiątki lat Musimy to zrobić bo inaczej nasze dzieci i wnuki nam nie wybaczą .

 2. 2
  +2
  ~ 47
  Poniedziałek, 08.08

  Antoś - o pisistach masz rację. Ale pytanie brzmi "Wróblewski?" Odpowiedź nie pisisty brzmi -NEVER !!!!!! Można chyba w Polsce znaleźć kogoś kto chce rozwijać to miasto, ma na to pomysł i CHĘCI, a nawet szanuje mieszkańców. Ekipa Wróblewski - Czyżyk - Nowak - Missan niczego takiego nie ma. Po treści wpisów widzę jednak wygraną któregoś z nich a nawet Wróblewskiego, bo lud "47 woli swojskiego atamana z kiszonym ogórem w dłoni niż Lacha pracowitego.

 3. 3
  +3
  ~ de Bill
  Poniedziałek, 08.08

  ~lobo51 - potwierdzasz tragiczny wpływ elbląskiego klimatu na czerep stepowy. Czytałeś to co napisałeś? Wróblewski ma plan dla wnuków ? Dla miasta Naszych Wnuków? Widziałeś to, poza zrolowanym długiem który Nasze Wnuki będą spłacać? Chwalisz faceta który jest niebiesko żółtą chorągiewką na wietrze - słowo honoru o cieple, "spór" z Energą i utajniona przed mieszkańcami umowa, podpis na "petycji" Wcisły i umowy z rządem, basen, Wschodnia, inwestorzy, bizancjum królika, ... . Wytrzeźwiej, przeczytaj co napisałeś i wal się w klatę - "mea maxima culpa". Właśnie ekipa Wróblewskiego przez 8 lat nie ma na nic pomysłu i programu, nawet w sprawie przebiegu Wschodniej.....

 4. 4
  +2
  ~ ANTEK
  Poniedziałek, 08.08

  47 - Piszę że demagagiczne ,populistyczne , niekopetetne osoby powinni odejść raz na zawsze na emeryturę .Trzeba wybrać ludzi młodych energicznych z pomysłem z pożytkiem dla miasta dla nas dla naszych pokoleń , dzieci i wnuków .Pewnie że można znależć w ELBĄGU nie kogoś z zewnątrz kota w worku. Ktoś kto zna mieszkańców oczekiwania Kogoś kto ma pomysł na rozwój miasta i dla nas wszystkich i to miałem na myśli a Ci dziadkowie w samorządach , sejmie , senacie . niech idą na emeryturę i niech ustąpią miejsca młodym z pasją POZDRAWIAM :

 5. 5
  +3
  ~ Wydymany wyborca
  Poniedziałek, 08.08

  Tego niszczyciela Elbląga ,cwaniaczka, kombinatora i mistrza bubel roboty nigdy więcej . Powinien UOP tego pana ostro sprawdzić za same przewałki z mostami .

 6. 6
  --3
  ~ jan-49
  Wtorek, 09.08

  JESZCZE SIE TAKI NIE URODZIL CI BY WSZYSTKIM DOGODZIL zawsze znajda sie malkontenci zazdrosnici frustraci nieudacznicy ktorzy beda krytykowac wieszac pscy i mieszcac z blotem kazdego nastepnego ale 99,9%tych niezadowolonych gdyby dorwalo sie do koryta tak samo by postepowalo

 7. 7
  0
  ~ Patriota Lokalny
  Środa, 10.08

  Panie Naczelny. Ale głupi to pan jesteś, nie.

 8. 8
  0
  ~ koko
  Środa, 10.08

  Elbląg nie jest wyjątkiem . Wszędzie tam gdzie władza wybiera sama siebie od 25 lat , gdzie od 25 lat funkcjonuje ta sama RM miejska w prawie niezmienionym składzie mamy do czynienia z zabetonowana trwale sceną którą trudno zmienić ,tak jak trudno zmienić mentalność ludzi którzy oddają swój głos w wyborach samorządowych czy parlamentarnych . Problem polega na tym że nikt kto osiągnął w życiu trwały sukces , zbudował pozycje nie jest zainteresowany na aby startować w wyborach . Dlatego wszyscy jesteśmy skazani od lat na taki układ ponieważ samo społeczeństwo nie jest w stanie wygenerować pozytywnych zmian .

 9. 9
  +11
  ~ Do Antek
  Czwartek, 18.08

  Widać że jesteś jednym z wielu emerytów mundurowych,dla których liczy się pełna micha i czubek własnego nosa.PiS zarządzał Elblągiem zaledwie 18 miesięcy i powiem krótko-przez tak krótkim okres zrobił dużo.Nasze miasto było kierowane w większości przez cwaniaków,nieudaczników,kombinatorów i śmierdzących leni,jesteś pewnie ich potencjalnym wyborcą i tak już pozostanie.Całe szczęście że stanowicie już mniejszość i przegracie z kretesem, za to Elbląg wygra.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93927383422852