Sobota, 25.03.2023, Imieniny: Maria, Wienczyslaw, Ireneusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --8
  ~ Kaska
  Poniedziałek, 08.08

  Mieszkancy -wyborcy oceniajcie Prezydenta naszego pozytywnie,jacy byli co wykonywali poprzednicy.Opamietajcie sie ,glosujemy na obecnego Prezydenta WITOLDA WROBLEWSKIEGO.

 2. 2
  +5
  ~ widz
  Poniedziałek, 08.08

  nie ma ludzi kryształowych,każdy ma coś za uszami,ale najlepszym prezydemtem Elblaga był śp.H.Słonina.Wróblewski był u niego wicwprezydentem i dziwi mnie bardzo,że niczego się nie nauczył.zasili więc grono nieudaczników prezydentów (Nowacxzyk,Wilk).dwaj ostatni na szczęście rządzili krótko ,wiec i szkody spowodowali mniejsze.na miejscu Wróblewskiego spaliłbym się ze wstydu.

 3. 3
  --5
  ~ Marian
  Poniedziałek, 08.08

  Sonda uliczna waszego dziennika , internauci . kto to sonduje info pis i dziennikarze i ludzie z PIS . Komentarz zbyteczny . Wy jesteście chorzy z nienawiści TW TRUSO . Co tam usłyszycie co się w Pruszczu Gdański , Nowym dworze Gdańskim . O Płażyńskim Co to nas obchodzi !!! Ale o naszym mieście co się dzieje co się będzie działo .Co słychać w sporcie Elbląskim , pokazać skróty , Olimpii , Słoników co w Starcie Pań , i w innych dziedzinach naszych sportowców s to mnie interesuje a nie wasze bzdety głupoty z nienawiści pisane i podstawieni ludzie. Bo normalnych ludzi co mądrze myślą rozumieją nie mają głosu nie dopuszcza . W pisie nawet szkolenia są jak Kaczyńskiego witać jak krzyczeć co śpiewać .Wstyd na cały kraj i świat .!!! Ochrona za nasza kasę to hańba

 4. 4
  +7
  ~ Mowa krótka
  Poniedziałek, 08.08

  PRECZ z naszego ogródka. Nie nadajesz się człowieku. To miadto upadło za rządów ów Pana.

 5. 5
  --4
  ~ Hania
  Poniedziałek, 08.08

  Pytam Co PIS i Krasulski zrobili dla Elbląga nawet elbląski port chce zabrać trzeba swoim dać będą tam grubą kasę brali Prusak i inni samorządowcy z PIS co oni zrobili dla Elbląga . Ale krytykować kłody pod nogi rzucać to oni pierwsi ,Żeby coś zrobić to trzeba mieć kasę ale rząd pis. daje tylko swoim . . Wróblewski jest nie omylny ale nie przeginajcie .Dolinka piękna . Przejazd kolejowy na Lotnicze piękny i stoi a już dawno miał się rozlecieć . Sale gimnastyczne oświetlenie stadionu .Światowid , rynek i inne rzeczy .Tego się nie dostrzega a wy przed INFO popisujecie się bzdurami Krasulski ten człowiek nawet wypowiedzieć się nie potrafi .Ludzie. w biedzie żyją jakie rachunki dostają węgiel cukier ocet opal gdzie to jest , wszystko drogie inflacja jaka kredyty jakie drogie !

 6. 6
  --2
  ~ Marian
  Poniedziałek, 08.08

  SZANOWNY PANIE MOWA KRÓTKA . Ja nikomu nie ubliżam z żadnego ogródka nie wyganiam każdy ma prawo żyć jak chce gdzie chce i mówić co chce ale nie w PIS ( Pan nie zaprzecza ) Kobiety z białymi różami są stawiane pod sąd ludzie stają przed sądami bo mają inne poglądy ( Ja nie jestem i nie byłem w żadnej partii a mam 77 - lat ale takiej biedy to nie pamiętam haki byli puste ale ocet był teraz octu cukru nie ma węgla nie ma drzewa nie ma kredyty drogie rachunki drogie . Ludzie leków węgiel nie mają za co wykupić .Zobaczymy jak przyjdzie zima będą marżli. A Pan pisze precz z naszego ogródka ten ogródek niedługo się skończy bo ludzie nie wytrzymają .Miasta i państwo stało się biedą i ruiną za Pańskiego rządu TAKA JEST PRAWDA A PRAWDY NIE MA CO SIĘ WSTYDZIĆ !!! Pozdrawiam *

 7. 7
  +2
  ~ Do Hania
  Poniedziałek, 08.08

  Więc zagłosuj na tego nieszczęśnika,a od PiSu się odwal,dzięki obecnie rządzącym Elbląg może wypłynąć dosłownie i w przenośni,a ty pocałuj swojego mentora tam gdzie słońce nie dochodzi.

 8. 8
  --5
  ~ Hania
  Poniedziałek, 08.08

  Na kogo ja będę głosowała nic CI do tego .Całuj sobie kogo chcesz i gdzie to twój problem .Brak CI kultury .Chamskie zachowanie .,nienawiść .Typowy język pis . Prawda boli prawdy się wstydzić .

 9. 9
  +5
  ~ odkażania
  Poniedziałek, 08.08

  Szukacie pasjonaty? Z jego "twarzy" widać, że jest wielkim pasjonatą!

 10. 10
  --7
  ~ Lobo51
  Poniedziałek, 08.08

  Tak słucham tych smutnych obywateli. i nie mogę wyjść z podziwu nad brakiem wiedzy o mieście i zarządzaniu. Jeśli dla ludzi problemem jest krzywa gałąź na drzewie lub niewygodny autobus, to o czym my rozmawiamy. A może by tak popatrzeć jak ma wyglądać miasto za 20 lat. Ludzie mamy wnuki!. Gdzie są urbaniści z wizją? Praktycznie nie dowiedziałem się dlaczego Pan Wróblewski nie powinien kandydować. Zarzuty jak bym słuchał TVP info, zero konkretów bla bla bla! A gdzie propozycje.? Prezydent sam nie rządzi, ma doradców Rade Miejską/ wybierani oni są przez obywateli -podobno?/. Zauważcie Państwo że wybieracie od 30 lat te same twarze. Ilu jest młodych z dobrym pomysłem na Miasto? Leśne dziadki pamiętający czasy komuny nic nie zrobią bo to i brak wiedzy i mózgi komunistyczne - betonoza.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3080639839172