Piątek, 24.05.2024, Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (156)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --13
  ~ Odpowoedz do Yola
  Niedziela, 26.06

  Yola serio ? Masz problem z posprzataniem kościoła To Ty ślubujesz przed Bogiem a nie kto inny , to dla Ciebie powinno zależeć na kościele bo jeśli chcesz w nim zarzeć swój ślub a piszesz że młodzi mają tyle obowiązków .. jak masz tyle obowiązków to idź do gminy tam Ci go udzielą bez niczegio;) widać ile Bóg dla Ciebie jest wart :) "tyle spraw mają do załatwienia" albo bierzesz ślub kościelny albo cywilny, w czym problem? Przecież masz tyle spraw że do kościoła idziesz widocznie tylko po to bo pięknijsza jest oprawa niż w cywilu.

 2. 2
  +14
  ~ Czytelniczka
  Niedziela, 26.06

  Ktoś tu napisał o tym jak proboszcz pomagał w znalezieniu pracy itp. Ten pan pomaga tylko wtedy, kiedy widzi w tym swój interes. I tylko wtedy kiedy się nie sprzeciwiał. Nie musisz mówić prawdy. Musisz przytakiwać. Warto dodać ze sołtyską się bywa a człowiekiem się jest. Jak tam lustra w domku ? Jeszcze całe ? Czy rozdawanie bonów to jakaś łaska ? Już widzę te rzesze biednych którym pomaga ksiądz, które odwiedza i karmi. Czy to nie jest tak ze np podczas kolędowania wybiera sobie miejsca żeby mieć więcej kasiorki ? I na koniec: co ma wspólnego bywanie w kościele, wiara w księdza z wiara w Boga ? Wszyscy dobrze wiemy, ze proboszcz ma sporo za uszami tylko cześć ma interes w tym żeby przymilać się temu osobnikowi.

 3. 3
  +10
  ~ Jurek
  Niedziela, 26.06

  Z komentarzy wynika,że ten proboszcz to całkiem niezly gagatek.Same komentarze to mało.Biskup prawdopodobnie spuści zasłonę milczenia (to wygodna metoda)Skrzyknijmy się.Może Ostaszewo ma ciekawsze informacje.Zaznaczcie w swoich komentarzach,że jesteście skłonni publicznie w swojch sprawach się wypowiedzieć.Proboszcz patrzy ludziom w oczy i łże.Od kogo on te gały pożyczył.Prawa ręka proboszcza pani sołtysw obronie swojego guru odwraca zaistniałe przy salce zdarzenie.Jak dlugo oni musieli się szukac.Do kogo ona pójdzie do spowiedzi.A tak nawiasem mówiąc pani Patrycjo znam tę rodzinę z pewnością o wiele lepiej niż Pani.Z tego co wiem,awiem to dobrze,to kwsiądz wiózł tę panią do szpitala jeden raz i to nie za darmo.Świadkowie tego zdarzenia nie są anonimowi.Lista chyba jest u Biskupa

 4. 4
  +11
  ~ Juras
  Niedziela, 26.06

  u biskupa jest także nagranie z tego spotkania, z tym haniebnym zachowaniem - W OCZEKIWANIU NA STANOWISKO BISKUPA : ... "Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie" Mt 6,1, "jako że z uczynków Prawa żaden człowiek nie może dostąpić usprawiedliwienia w Jego oczach" Rz 3,20a. Obawiam się, że "te dobre"? uczynki mogły być naznaczone zabobonnym strachem, albo symonią (świętokupstwem), to jakby to delikatnie pisząc(?) obniża nieco ich wartość... Uczynki nie są bez znaczenia, ale liczy się motywacja. Ciężar zbawienia w ogóle nie spoczywa w uczynkach, tylko w Krzyżu Jezusa Chrystusa. Bez Niego żaden uczynek nie jest w stanie nikogo zbawić.

 5. 5
  --14
  ~ Parafianin
  Poniedziałek, 27.06

  Jurek i Juras ciekawe kto pisze te komentarze ;) może Jurand ze Spychowa? Dobrej nocy hejterzy, życze Wam.... jakże spokojnej nocy jak dzisiejsze Msze św, po których parafianie wyrażali swoje wsparcie dla Proboszcza - które również On pokazał będąc przy strszym człowieku czekając na pogotowie ratunkowe. Widać kto chodzi do kościoła a kto nie i serdecznym palcem pozrawiam reszte hejterów - pamiętajcie karma wraca :)

 6. 6
  +12
  ~ Czytelniczka
  Poniedziałek, 27.06

  Parafianin- nie wiem co dwa wspomniane przez ciebie imiona maja wspólnego z Jurandem ze Spychowa. Drwisz a sam podpisujesz sie Parafianin. Trochę mało w tym spójności. Wierz nadal w księdza jeśli ci z tym dobrze. Uważasz ze tak by milczał w kościele wiedząc co tutaj ludzie piszą, gdyby faktycznie nie zachował się po chamsku ? Niestety nie umie stanąć w prawdzie. Bardzo boli słowo przepraszam. Zakompleksionych zawsze boli. A poczekanie przy człowieku który zasłabł to naprawdę nie żaden wyczyn i nie wymaże zła które ten pan robi na co dzień. Wojtusiu- jak to jest obrywać zawsze kiedy pan ma zły humor ? Fajna jest rola podnóżka ? Gdzie twoj honor ? Gdybys miał go chociaz odrobine to wiedziałbyś doskonale co należy zrobić

 7. 7
  +10
  ~ JP@
  Poniedziałek, 27.06

  Jan Paweł II, który pod koniec życia zmagał się z chorobami i dolegliwościami starszego wieku mówił: „Czcić ludzi starszych to spełniać wobec nich trojaką powinność: akceptować ich obecność, pomagać im, doceniać ich zalety. Akceptować obecność nawet tego schorowanego, trzęsącego się człowieka, który już jest nad grobem. " Warto, by ksiądz poznał te słowa naszego Wielkiego Rodaka.

 8. 8
  --9
  ~ Wronska
  Poniedziałek, 27.06

  Osoba ktora napisala drugi komentarz powinna sie leczyc na glowe bo na rozum za pozno

 9. 9
  +8
  ~ Parafianin
  Poniedziałek, 27.06

  Przecież biskupek to jego wujek,ch..... mu zrobi,sam go tu rzucił bo bogata parafia,ten czarny już dawno przechodzi samego siebie,a co do kasy-to ciągle mu mało,a podobno kiedyś w modzie były osiołki,a nie nowiutkie Hybrydki

 10. 10
  +9
  ~ Juras
  Wtorek, 28.06

  Czy coś nowego w sprawie ??? NADAL NIE MA STANOWISKA BISKUPA. Fakt, że ponoć WojCh już przed ukazaniem się tego tekstu na forach głosił stanowisko ... Może ktoś mi podrzuci - krążą jakieś ploteczki, że przed Bożym Ciałem była jakaś zadyma w Krzyżanowie z udziałem xJM i interwencją Policji - może wszystkowiedzący Parafianin z 0:48, który był na wszystkich mszach coś słyszał ???

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2496981620789