Poniedziałek, 20.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (156)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --9
  ~ franek
  Sobota, 25.06

  Ksiądz jak ksiądz święty nie jest ale wszyscy w Starym Polu wiedzą o co chodzi. Myślę, że temat jest szerszy. To osobista wojna wójta z proboszczem. A ludzie wiedzą kto ma jakie działki i jakie działalności prowadzi. Ciekawe czemu nie ma w Starym Polu Biedronki albo Dino?

 2. 2
  --5
  ~ Mlody
  Sobota, 25.06

  To że wójt ma coś za skórą i że się z Jurkiem nie lubią nie ma nic do tego co ta karykatura księdza odwala. Ta afera na pewno jest na rękę wójtowi . Ale fakty są faktami to o czym mówi artykuł to tylko góra lodowa chaniebnych zachowań biznesmena . A ty śmiejesz narrację że ksiadz jaki jest taki jest ale wójt ma coś za plecami to znaczy że ksiadz niewinny 😅

 3. 3
  +8
  ~ Goscina
  Sobota, 25.06

  Ten Pan musi odejść !!!!!

 4. 4
  +5
  ~ Były parafianin
  Sobota, 25.06

  Pomyślcie ile to już lat utrzymujecie tego darmozjada i udajecie że wszystko jest ok. Msza wigilijna na której zasłabł a później zmarł świętej pamięci ksiądz Leszczyński była ostatnią na której byłem. Później uczestniczyłem na jednej z mszy rekolekcyjnych. Ten antychryst całe kazanie poświęcił na podsumowywanie budżetu. To była jedna z ostatnich mszy. Ostatnio od rodziny bliskiej mi osoby wziął 3500 zł za pochówek. Czy to nie jest bezczelne ? Zdzierać tyle od ludzi? Opłata za sakramenty to normalny cennik. Mści się na mojej córce która uczęszcza na nauki do bierzmowania za to że wie jakie mam o nim zdanie. Pastwi się psychicznie nad dzieckiem. Czytam tu komenty o wojcie itd. O nim też mam swoje zdanie,ale nie o niego tutaj chodzi. Ludzie wypieprzcie tą kanalie a może wróci normalność i w kościołach znów będą tłumy jak kiedyś. Trzymam kciuki za jego rychłe odejście.

 5. 5
  --12
  ~ ŚWO
  Sobota, 25.06

  Bicie piany przez lewacką dziennikarkę która nie lubi kościoła.Takich kalumnii w internecie jest pełno .Ludzie pierdolami się zajmują a ceny paliw i jedzenia zchodzą na dalszy plan .

 6. 6
  +11
  ~ .
  Sobota, 25.06

  Do Były parafianin:Ksiądz Lesiński jak już!

 7. 7
  --7
  ~ Mlody
  Sobota, 25.06

  To że lewaki i TVN lubią jechać po kościele to jedno też tego u nich nie znoszę. A to że ten ksiądz jest jaki jest to sam bym na niego nasłal TVN to może w końcu jakby cała Polska usłyszała co wyprawia to może by się parafianie wybudzili lub władze kościoła.

 8. 8
  +9
  ~ Czytelniczka
  Sobota, 25.06

  Nie mieszajmy faktów. Ani nie chodzi tu o wójta ani o to kto kogo lubi a kogo nie lubi. Nawet nie chodzi o to kto jest wierzący a kto nie. Tu chodzi o zwykła przyzwoitość i brak zgody na takie traktowanie ludzi. Brak reakcji to przyzwolenie a to przyzwolenie jest całkiem nieźle wykorzystywane. I jeśli się tego nie przystopuje to będzie coraz gorzej.

 9. 9
  +10
  ~ Yola
  Niedziela, 26.06

  Poruszony wcześniej w komentarzach temat sprzątania kościoła i dawanie kościelnemu opłaty niby na zakup kwiatów też mnie wkurza bardzo ale nie mogę znieść tego że NOWOŻEŃCY muszą sobie przed ceremonią sprzątnąć kościół. Ci ludzie tyle mają spraw do załatwienia w tym czasie, to nie dość że tyle kasy zostawią u DOBRODZIEJA to jeszcze sobie wysprzątać kościółek muszą - WSTYD. Dobrze że do urzędu stanu cywilnego nie trzeba pędzić i ogarnąć kąty na ceremonię.

 10. 10
  --10
  ~ Patrycja
  Niedziela, 26.06

  Ludzie serio? Czy te komentarze "anty" proboszczowskie piszą parafianie czy "parafianie" którzy nic z kościołem nie są związani. Wielka kłótnia ... Byłam na tym spotkaniu i pani jadwiga dobrze podkręciła temat Ci co byli dobrze o tym wiedza. Specjalnie pisze z małych liter . Nikt nie wie że ? Że proboszcz starał się dla jej męża o prace kiedy stracił swoja i którą dostał? Nikt nie wie że ksiądz woził ją sam po lekarzach? To moze czas przetrzeć oczy z tej obłudy którą tu wypisujecie.. nie tylko jej Proboszcz pomaga bo stara się ile może pomóc każdemu biednemu z parafi choćby paczkami choćby kartami z Caritas i odwiedzaniem biednych . Nikt nagle nie wie, że nie które rodziny nawet nie posiadają szcztućcy do jedzenia.. Co na to córka panstwa która zgłosiła sie do tej pani o pomoc z nagłośniemiem tej dziwmej konfliktowej sprawy. Jacy jesteście zgubieni to aż szok dla mnie... w internecie nikt nie jest anonimowy -to czas przeszły. Może każdy z parafian tych którzy tu komentują ,odmówił by Zdrowaśke o zaprzestanie tego konfliktu? Nieee no przecież sory ja wierzący ale nie praktykujący . To kim jesteś że tak w Ciebie uderza ten jakże zakłamany artykuł. Czas się zacząć modlić z szczerego serca .. bo chodzi tu o to co nam nie jest dane zrozumieć, ale chodzi o pokój. Jestem wierzącą i praktykującą osobą i nie wstyd mi o tym tu pisać. Zastanówcie sie zanim coś napiszecie .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3243110179901