Niedziela, 21.04.2024, Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (156)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Były mieszkaniec
  Czwartek, 23.06

  Brak słów na to co tu ludzie wypisują na moje oko to kilka osób pisze i się przepycha między sobą. Tendencyjne wpisy minuta po minucie dodawane i po co to wszystko?. Pamiętajcie że nie jesteście anonimowi i jak ktoś przegina używa nazwisk i gróźb to jest to do sprawdzenia. Więcej spokoju wszystkim życzę i przemyślenia bzdur które wypisujecie.

 2. 2
  +10
  ~ Annnnn
  Piątek, 24.06

  Nic nowego. Dla niego liczy się tylko kasa , bardzo dobrze że zostało to zgłoszone. Sama w dniu kiedy załatwialiśmy formalności związane z pogrzebem taty usłyszałam od proboszcza czy mój mąż nie jest "robotny " skoro nie mamy dzieci. Przy tym zrobił ruch ciała aby odzwierciedlić o co mi chodzi. Było to ohydne i niestosowne w momencie naszej wewnętrznej tragedii. Dodatkowo przy sytuacji z tą Panią było wiele osób, które mogą to potwierdzić. To jest przykład jak bardzo księża czują się bezkarni.

 3. 3
  --8
  ~ Anonymous
  Piątek, 24.06

  Tym wszystkim, którzy tak "pięknie" się wpisywali serdecznie dziękuję. Liczę na na kolejne zlecenie. Czarneccy nie szczędzą grosza - waszego grosza, na obronę swych interesów.

 4. 4
  --13
  ~ Janina
  Piątek, 24.06

  ale was mieszkancow boli ten sukces Ksiedza. Zapraszam prosze mi pokazac kto zrobil tyle co nas Proboszcz przez ostatnie lata. Odnowione domy parafialne, dach w kosciele, chodnik, plac zabaw, odnowiony dzwon, fotowoltaika. To sa ogromne pieniadze a jak widac dal rade i spial budzet. Jestescie malymi ludzmi. Kazdy jest czlowiekiem i gdy jest taka nagonka prowadzona to akzdemu moze sie cos wymsknac, ale po co zt ym do gazety. Ja w pelni popieram naszego Ksiedza. Parafia jest biedna a jak widac mozna zrobic tak duzo przez raptem kilka lat.

 5. 5
  +11
  ~ Bezbożnik
  Piątek, 24.06

  Pazerny na kasę brak szacunku do ludzi .Rozbił małżeństwo jedne i prawdopodobnie jeździ po coś do drugiej zamężnej do tego ma dzieciaka z poprzedniej parafii . Seksistowskie teksty do kobiet to tylko namiastka co ten człowiek ma na koncie. Brzydzi mnie jak widzę obrzędy z tym czlowiekiem. A część parafian udaje że nie wie.

 6. 6
  +10
  ~ Sołtys patrzący z niedowierzaniem
  Piątek, 24.06

  Obserwować całą sytuację z boku z niepokojem zauważam że, już nadszedł czas na otworzenie drzwi i zakończenie współpracy z taką osobą w naszej Parafii. Brak moralnego zrozumienia oraz arogancja płynąca z ust księdza proboszcza z ambony oraz w codziennych relacjach od dnia jego przyjścia niszczy wartości moralne z jakimi dano było nam katolikom dorastać. Zmiany zawsze i wszędzie są potrzebne, pomijając fakt niejasnego związku panującego na plebanii (dzieci dorastają i patrzą na niejasne relacje) oraz panujący przesadny przesyt samochody, mieszkania itp. Podsumowując takie zachowanie powinno być napiętnowane aby kościół w Polsce wstał z kolan.

 7. 7
  +9
  ~ Do Mariola i Mieszkaniec 2
  Piątek, 24.06

  Pani sołtys praca na plebani nie daje mandatu do wydawania opinii oraz pomówień

 8. 8
  --12
  ~ ......
  Piątek, 24.06

  Ludzie opamiętajcie się to czyta młodzież i dzieci .

 9. 9
  +7
  ~ typowe
  Piątek, 24.06

  jedyni bezkarni to są "komentatorzy" sama tolerancja i miłość

 10. 10
  +9
  ~ BRRRR
  Piątek, 24.06

  To nie jest żadną nagonką ,ludzie zaczęli pisać,bo już nie wytrzymują z tym klechą , jedźcie do Ostaszewa to dopiero się nasłuchacie na jego temat .A remonty ... każdy inny jakby przyszedł też by zrobił ,a tak ksieżulek zarobił bo ma własną firmę i pieniądz się kręci ,a dlaczego nie siedzi tu na plebanii tylko w Gdańsku .Tam można po klubach się bawić i nikt nie widzi .Wstyd że mamy takiego proboszcza

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0238058567047