Wtorek, 28.11.2023, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Mieszkaniec
  Środa, 22.09

  A co z realizacją BO na 2021r? Może podacie, dla przypomnienia, jakie miały być inwestycje i co z tego dotychczas zrealizowano.

 2. 2
  --2
  ~ Młody
  Środa, 22.09

  Wszystkim, którzy krytykują złożone do BO projekty mogę zadać tylko jedno pytanie - czy ktoś z nich złożył choćby jeden projekt, czy przekonywał mieszkańców, czy zabiegał o jego poparcie ? Zapewne NIE. Bo każdy z nich umie tylko krytykować ! Wziąć sprawy w swoje ręce, złożyć projekt i o niego zabiegać, a nie tylko krytykować. Wiem, że niektóre osoby z własnych pieniędzy zrobiły kampanię swoich projektów. Ciekawe, kto z krytykujących też tak by postąpił ? Wspieraj, nie krytykuj - brawa szczególnie dla młodych ludzi, którzy chcą jeszcze coś dla tego miasta i jego mieszkańców zrobić.

 3. 3
  +3
  ~ Do@MŁDY
  Środa, 22.09

  Składałem wnioski wielokrotnie. Nie wygrał bo ...radnych zaradnych , wg.UM były ważniejsze. Ten Budżet powinien się nazywać " Po układzie i znajomości".

 4. 4
  +2
  ~ Tubylec
  Środa, 22.09

  Nie czarujmy się, są udane pomysły na BO ale była też Góra Chrobrego gdzie poszły duże pieniądze z kasy miasta, i co z tego zostało po kilku latach? Projektant przytulił swoje , wykonawca swoje, zostało tylko pobojowisko. Kto odpowie za zmarnowane pieniądze. Lepiej bez złudzeń i nakładu pracy było rozdać.

 5. 5
  0
  ~ Kinga
  Środa, 22.09

  Budzet przeznaczyc z kilku lat na odnowę basenu czy kolei nadzalewowej tego chcą mieszkańcy miasta anie wybiegów dla srających psów czy remontow chodnikow nalezących do spółdzielni itp.urzędasy do roboty czas się zabrac

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93088316917419