Wtorek, 26.09.2023, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (31)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ nauczyciel
  Wtorek, 13.07

  Przyjacielu, nie zrozumiałeś, czytaj ze zrozumieniem, rodzice płacąc za naukę swojego dziecka wymagają od dziecka, żeby się uczyło, nie zwalniają go z byle jakiego powodu z lekcji, nie jeżdżą z nm w czasie lekcji w szkole na zagraniczne wycieczki, bo płacą ciężką kasę za naukę dziecka. O tym pisałem w poście powyżej. Poza tym w Regencie pracują nauczyciele, którzy też pracują w innych szkołach, w których nie ma już takich dobrych wyników, jak myślisz dlaczego? To nie problem nauczyciela, ale różnych systemów szkół, w Regencie uczniów w klasie kilkunastu, w tzw normalnej szkole 30, ten sam nauczyciel, a inne wyniki? Domyślasz się dlaczego? Zamiast hejtować nauczycieli zacznijcie domagać się od MEN lepszych warunków nauczania waszych dzieci, nie klasy 30 osobowe, ale mniejsze

 2. 2
  --1
  ~ "nauczyciel"
  Wtorek, 13.07

  ~nauczycielu - żal mi ciebie, a przede wszystkim twoich uczniów. masz nadęte ego i szukasz usprawiedliwienia dla swego lenistwa. Pokaż nauczyciela Regent ze szkół publicznych z "ogonów". A jak przeanalizujesz wyniki, to w większości są one dobre, czyli można. Mowa jest o potrzebie analizy tych wyników które są słabe i ewentualnie "przewietrzenia" nauczyciela, czyli ciebie. nie sądzę, że jesteś ze szkoły "na poziomie". Powiedziałeś już tyle, że dorównujesz pewnemu kardynałowi z Krakowa - ja jestem dobro narodu. I pozostań w stanie niereformowalnym. A pochodzenie ze wschodu nie pozwala ci się skupić na tym "co mówią" tylko szukasz "kto to mówi". I ty uczysz i wychowujesz.

 3. 3
  +1
  ~ nauczyciel
  Wtorek, 13.07

  za dużo się popisujesz pisaniem nie na temat, bo na właściwy temat nic nie wiesz. Sam siebie żałuj

 4. 4
  +1
  ~ tylko koryto
  Wtorek, 13.07

  ~ nauczycielu - notoryczny pijaczyna ma prawo jazdy i jest "kierowcą". Ty masz dyplom nauczyciela i jesteś nauczycielem , ale sam sobie wystawiłeś piękną ocenę. Był jeszcze pewien funkcjonariusz: "nazywam się major A. i mam stopień majora". Pasuje do ciebie - nazywasz się nauczyciel X i masz dyplom nauczyciela. Lotnik ma dyplom lotnika a nie lata bez samolotu który musi umieć pilotować. Leć kiwi, leć!

 5. 5
  +3
  ~ VI
  Wtorek, 13.07

  Regent ma najlepsze wyniki egzaminu ośmioklasistów w województwie. Gratulacje dla dzieci i szkoły :-)))))

 6. 6
  0
  ~ O kurde
  Wtorek, 13.07

  Sp 23!!! Dramat! Dawniej jedna z lepszych szkół! Teraz pani dyr sp 21 rozpirzy! Odwołać konkurs!

 7. 7
  +3
  ~ Ryba psuje się od ...
  Wtorek, 13.07

  18 co tak słabo z matematyką i angielskim ? Za dużo dodatkowych popołudniowych zajęć , nie związanych z nauczaniem ??

 8. 8
  +2
  ~ Do o kurde
  Środa, 14.07

  Może za p. Podolskiej, ale napewno nie potem, potem to równia pochyla szkoły. Pzdr

 9. 9
  0
  ~ anax
  Środa, 14.07

  W Regencie egzamin pisało 14 - 16 osób, w Pijarach 25,w muzycznej 35, w SP 15 - 37 uczniów. W SP 21 czy SP 12 ponad 100. Nie można porównywać tych szkół. W tych pierwszych szkołach klasy są mało liczne i dużo dzieci korzystało dodatkowo z korepetycji. W SP 6 czy SP 23 jest sporo dzieci z orzeczeniami.

 10. 10
  0
  ~ cuda
  Piątek, 16.07

  Pełna zgoda co do "zjazdu". Zjazd zaczął się od lgbt, gdy dwie kobiety, urzędniczki szkoły, zaczęły publicznie się obmacywać i trzymać za rączkę i autorytet dyrekcji zastąpiono autorytaryzmem. Ostatnia dyrekcja zatrudniła Yeti. Dlaczego? Dla awansu?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1391549110413