Wtorek, 15.06.2021, Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ pat
  Wtorek, 04.05

  "skoro piniendzy nie ma i nie byndzie" rodzi się pytanie za które to chodniki upadłemu przedsiebiorstwu GORA CHROBREGO ratusz wypłacił kupe szmalu zpodobno za chodniki? Drugie czym ratusz motywuje wydanie kasy miejskiej na granitowe krawezniki na Fromborskiej? Tanszych nie dało sie zaprojektowac, to chyba nie starówka?

 2. 2
  +2
  ~ -Tomi
  Środa, 05.05

  Królewiecką byście wyremontowali na odcinku jednostek wojskowych bo woła o pomstę do nieba.

 3. 3
  +3
  ~ Mlody
  Środa, 05.05

  Czas na emeryturę władz, zmianę i nowe wybory od lat ciągle te same gęby

 4. 4
  +3
  ~ babcia
  Środa, 05.05

  Może błędem jest ,że budowę Obwodnicy nie zaczeto od ul. Marymonckiej do Lesniczówki . Jednoczesnie należaloby wykonać dwukierunkową Podchorążych od Saperów do Kościuszki , oraz poprawić przejezdność od Bema do Miasta poprzez właściwą regulację świateł na Pętli przy Saperów , oraz zgodnie z istniejącymi planami otworzyć skansen PRL- u - dawną bażę PKS przxy Lęczyckiej i rondem przy wjeżdzie na Osiedle przy Młynie ulicą w stronę Sadowej . tymi drobnymi inwestycjami / pomyslami zmniejszylyby się korki na Bema. O tym wszystkim wie każdy pijaczek spod sklepu WSS Spolem na Saperów , ale dla Zarządu Dróg to czarna magia i nikogo nie chcą słuchać

 5. 5
  0
  ~ droga czy pół drogi?
  Środa, 05.05

  Co oni pokazują? Witold mówi, że nie ma planu i forsy na II etap i nie wie gdzie on będzie przebiegał. Po co to bredzenie? Dawno straciliście szacunek i jakikolwiek autorytet (pozostał z wami tylko autorytet przemocy) a teraz pokazujecie coś czego nawet z najwyższym IQ elblążanin nie zrozumie, a rysunki są podobne do was. Po co I etap skoro nie macie pojęcia i wyobraźni na I etap i całą drogę? Zadyma PSL i SLD? Chcecie budować, to pokażcie całą drogę i do roboty. wam chyba chodzi o to by ajwajwaj wrzeszcząc pokazać że protestujący nie pozwolili na budowę drogi, więc kasę znowu dostanie Antek jako że ma konflikt interesów. Macie projekt, forsę, budujcie natychmiast. Skoro straż dojedzie do leśniczówki i stać tam kilka lat czekając na II etap, to "whats come on?". Kombinujecie coś jak psl.

 6. 6
  --1
  ~ BUDOWAĆ
  Środa, 05.05

  Większość za budowa i tyle. A komu nie pasuje droga wolna won z Elbląga na wies tam obory i bydlo.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.