Środa, 5.05.2021, Imieniny: Irena, Waldemar, Iryda
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (29)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --10
  ~ hd
  Przedwczoraj 19:04

  Cóż, bycie płaskoekranowcem ma swoje konsekwencje. Proponuję ekspedientkom zmienić pracę i wziąć kredyt, jak mawia klasyk.

 2. 2
  +4
  ~ Tubylec
  Przedwczoraj 20:55

  Niestety mierzeja kuedys byla kurortem, po 500 plus pelno tam prostactwa, prymitywu !;na plazy kroluje chlanko, disco polo i podpici rodzice z dziecmi! Ohydny obraz! Do tego rozlazłe ,obtłuszczone cielska kobiet i napuchniętych pakerów, obraz nędzy i rozpaczy

 3. 3
  --15
  ~ Gazebo MaX
  Przedwczoraj 21:45

  I bardzo dobrze... niech się ekspedientki zajmą swoją pracą, a nie ganianiem ludzi za maseczki, które w dalszym ciągu "obowiązkowe" są bezprawnie... Dzisiaj mamy Święto Konstytucji, pisiory tak pięknie je obchodzili, więc może niech w końcu przeczytają co to tam w tej Konstytucji jest napisane?

 4. 4
  +7
  ~ pracownicy handlu
  Przedwczoraj 23:19

  kradziez w sklepie i bicie sprzedawczyni prze frajera - to chyba nie tędy droga , lub plucie na sprzdawcę własnymi wymiocinami przez klienta do przyjemności nie należy . A może by tak zadziałąć odwrotnie ? Powinna kobieta w obronie własne dać z kopa w jaja to by popamiętał na wieki , ale nie namawiamy do przemocy lecz do zachowania kultury w miejscu publicznym . Kradzieze , pobicia , i opluwania pracowników w handlu należy konsekwentnie tępić !!!

 5. 5
  0
  ~ obserwator
  Wczoraj 06:39

  obsługiwać tylko klientów w krawatach.klient w krawacie jest mniej awanturujący sie.

 6. 6
  +7
  ~ yyy
  Wczoraj 07:03

  Patologia przyjechała nad morze i myśli, że jej wszystko wolno. Jak się nie podoba to wyp...lać do siebie. Nikt tu za wami nie płakał, nie płacze i nie będzie płakać poza właścicielami hoteli.

 7. 7
  +8
  ~ uno
  Wczoraj 08:01

  a ja się pytam , co na to komendant posterunku policji w Sztutowie i jego ludzie , czy przejrzeli juz monitoring i jutro upublicznią zdjęcia sprawców , lub juz ich zatrzymali ?

 8. 8
  +7
  ~ dziadek
  Wczoraj 08:03

  A tak w ogóle to Sztutowo jest od 20 lat decyzją premiera Buzka niestety w wojewodztwie pomorskim i to temat policji tego wojewodztwa .

 9. 9
  +4
  ~ ~~~ Głos Ludu
  Wczoraj 09:27

  "mądry wie co mówi, głupi mówi co wie".

 10. 10
  +4
  ~ Anna L.
  Wczoraj 09:48

  Mierzeja jest zapchana, bo coraz więcej ludzi ma samochody i w wolnych chwilach tłumnie przyjeżdża na mierzeję. Chamstwo ludzi bez maseczek jest coraz większe. Ale wszędzie, nie tylko na Mierzei Wiślanej. Gdy zwróciłam uwagę, że pan nie ma maseczki, doskoczył do mnie i chciał uderzyć. Ekspedientki mówią, że zwracanie uwagi o braku maseczki, nie należy do nich. W Biedronce Pani ekspedientka miała maseczkę pod brodą. Powiedziała, że nie musi mieć maseczko, bo już chorowała. Ludzie bez maseczek są coraz bardziej agresywni. Nie wróże, że szybko wrócimy do normalności. Do tego jeszcze pseudo gwiazdy typu Górniak czy Justyna Steczkowska wyrażają opinie przeciw szczepionkom. Ale co wymagać od niewykształconych osób. Właśnie zmarła na COVID 31 letnia moja sąsiadka. Tragedia.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.85594511032104