Sobota, 17.04.2021, Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (50)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +20
  ~ Andrzej
  Niedziela, 24.01

  Świetne Centrum Sztuki Galeria EL - remont kosztował ponad 4 mln zł. Czyli co roku moglibyśmy wykonać tego kalibru inwestycje, zamiast zabierać dzieciom czas, a ludziom pieniądze na propagowanie ideologii.

 2. 2
  +12
  ~ Jamaleg
  Niedziela, 24.01

  Przez tą szkodliwa pazerna organizację wróbel nam codziennie mówi,, nie ma pieniędzy "

 3. 3
  --25
  ~ Piotr
  Niedziela, 24.01

  Ja tylko zadam pytanie: a czy ustawianie religii na pierwszej i ostatniej godzinie nie jest dyskryminacją? Bo mi się wydaje że owszem i to na tle religijnym.

 4. 4
  --16
  ~ Amanda
  Niedziela, 24.01

  @ Nnnoooo. Co ty dajesz? Pokaż podstawę prawną na potwierdzenie swojego twierdzenia. Bo katecheta czy to świecki, czy duchowny jest zatrudniony tak samo jak każdy inny nauczyciel. Nie ma żadnych wyjątków. Nie siej człowieku fake news’ów.

 5. 5
  +21
  ~ Dagny
  Niedziela, 24.01

  Jak premier Mazowiecki wprowadzał religię do szkół, episkopat obiecywał, że księża nie będą pobierali wynagrodzeń. Widać, co warte jest słowo klechów. Na utrzymanie kościoła idą z budżetu państwa grube miliardy. Czarni na czarno, bez żadnej księgowości ściągają od durnych ludzi drugie tyle albo lepiej - taca, kolęda, chrzty, śluby, pogrzeby, intencje mszalne. Nie płacą żadnych podatków. Pasożyty na pieniądzach publicznych i prywatnych.

 6. 6
  0
  ~ Robert Koliński
  Niedziela, 24.01

  Brawo Piotr Pawłowski, autor zaprawdę ogromnej, mrówczej roboty, i to pomimo kolektywnego wysiłku - a jednak kropla drąży skałę:) Może i kiedyś lud Polan przejrzy i wstanie z kolan:) #lewica, #ŚwieckiePaństwo, #TaxTheRich, #kler, #styropiany, #wstyd, #NowaPolska

 7. 7
  +23
  ~ taaa
  Poniedziałek, 25.01

  pamietam dobrze w czasie gdy wprowadzano religie do szkol owczesny prymas polski kardynał GLEMP MOWIL ZE KOSCIOL NIE BEDZIE BRAL PIENIEDZY ZA NAUKE RELIGII KOSCOL CHCE ABY MLODZIEZ BYLA BLIZEJ BOGA I CHCA NAUCZAC WIARE i co ?kosciol oklamal wszystkich doi kase nie tylko ze szkol a wszedzie jeszcze kapelani a pensja conajmniej pulkownika emerytury i odprawy a katecheci i czarni za religie biora kase a nie podlegaja dyrektorowi szkoly tylko kurii dyrektor szkoly moze im nagwizdac

 8. 8
  --14
  ~ zdegustowany
  Poniedziałek, 25.01

  A ja chciałbym zestawienia ile rocznie kosztuje nas utrzymanie "mrówczej pracy" Urzędu miejskiego, czepiacie się, szczekacie jak psy ale jak przyjdzie wydać wam ostatni oddech to będzie inne myślenie, życzę żebyście zdążyli się opamiętać..

 9. 9
  +11
  ~ BEZ ŚCIEM proszę
  Poniedziałek, 25.01

  Ładnie. Jedna godzina lekcyjna pracy katechety kosztuje to nasze miasto ponad 90 złotych. Fantastyczne zarobki

 10. 10
  --17
  ~ Jaś Fasola
  Poniedziałek, 25.01

  Czy ludzie nie pamiętają jeszcze do czego jest zdolny człowiek bez Boga i religii? Komunizm w ZSRR zabraniał nauki religii. Szacuje się, ze pochłonął w jedynie tym państwie ponad 40 mln niewinnych istnień. A ile w innych państwach? Tak nie dawno oświecony przez Paryską Sorbonę Pol Pot w Kambodży w imię komunizmu wymordował prawie połowę swego narodu. A nazizm w Niemczech? Oni też byli przeciwnikami nauki religii, choć każda z tych ideologii tworzyła swoją religie i uroczystości. Człowiek bez Boga staje się potworem i zagrożeniem dla innych. Myślę, że więcej wydajemy rocznie na zakup tytoniu który szkodzi ludziom.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.112722158432