Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ alla
  Niedziela, 03.01

  I nawet pani stylistka fryzjerka - a to ci heca.

 2. 2
  +2
  ~ Ankaskakanka
  Niedziela, 03.01

  Przestańcie wrzucać zdjęcia samochodów na zakazie postoju. Czasu nie widać ile tam stoją a do minuty mają prawo. To samo krzywe parkowanie na liniach wyznaczonych do zaparkowania. Nie wiadomo jak inne samochody wcześniej stały. Może to inny samochód był źle zaparkowany, ktoś dorównał a tamten odjechał. Ta galeria robi się coraz glupsza

 3. 3
  +1
  ~ Krzyżak
  Niedziela, 03.01

  Właściciel garażu ma prawo stać przed własnym garażem (zdjęcie nr. 3)chyba że już całe podwórko należy do dentysty i każdemu zabroni tam stawiać bo myśli że to jego ziemia he he. Tak więc zajmijcie się poważnymi sprawami typu "śmiertelny" covid i "zdrowe" szczepionki czy wybory bo wtedy wirusa nie ma lub podwyżki prądu a nie robicie zdięcia z nudów gdzie i komu popadnie.

 4. 4
  0
  ~ Ziomek
  Niedziela, 03.01

  Zostawcie hilikoptera w spokoju niech se lata po swojej ziemi hi hi

 5. 5
  +1
  ~ Dom
  Niedziela, 03.01

  Panie "podwórko" chyba Ty sobie wjeżdżaj jak utrudniasz bo ja nikomu nic nie utrudniam stojąc u siebie

 6. 6
  --1
  ~ Właściciel besti
  Niedziela, 03.01

  Tee "Zenon" Ty z domu nie wychodź jak się boisz pogryzienia bo byle moher może Cię zaatakować a niebezpieczne rasy psów nie istnieją wymyślił je człowiek tak jak covida. York też gryzie i nie wie dlaczego to ma być na tej durnej liście? Ogarnijcie się ludzie i używajcie mózgów bo co rząd wtedy będzie robił jak już macie wodę zamiast nich.

 7. 7
  0
  ~ annanulka
  Niedziela, 03.01

  Z klatki Legionów 26 (1-8)z ostatniego piętra osobnik wciąż wyrzuca puste butelki po wódce z balkonu na zewnątrz. Typ ma za nic, że na dole jest chodnik i przechodzą matki z dziećmi

 8. 8
  0
  ~ gkj
  Poniedziałek, 04.01

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdza i nic! na Traugutta 59 jakaś tępa gruba sklepowa od Ewki parkuje na środku chodnika!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1069700717926