Środa, 28.10.2020, Imieniny: Judyty, Szymona, Tadeusza
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Maruj
  Sobota, 01.08

  W sumie z tych wszystkich zdjęć z 2 samochody blokują ruch czy utrudniają życie innym. Ktoś kto robi te zdj to serio nie dość ze na zasiłku ma za dużo czasu to jeszcze bez samochodu bo nie wie jak to jest

 2. 2
  --7
  ~ O!
  Niedziela, 02.08

  Te zdjęcia pokazują, jak niektórzy nie mają co robić ze swoim życiem i wysyłają zdjęcia żeby zaistnieć. A ten szmatławiec nawet bez weryfikacji je publikuje. Czym się różni zdjęcie 1 i 3 - znajdź 10 szczegółów... I komu przeszkadza? A oszołomy, które piszą "gdzie jest policja i SM"? Na swoim miejscu ale jak nie ma wykroczenia, to mają się ośmieszać jak błazny zdjęciami na info.elblag?

 3. 3
  +10
  ~ kierowca
  Niedziela, 02.08

  zapamiętaj pusty łbie ,że chodniki i trawniki to nie są parkingi samochodowe,niezależnie od tego czy komus przeszkadzaja czy nie.jeżeli tego nie rozumiesz to nie nadajesz się do życia z cywilizowanymi ludźmi i powinieneś przeniść się do dżungli.

 4. 4
  --7
  ~ Lord Father
  Niedziela, 02.08

  A leśnych dziadków kosciolowych (nie mam nic do KK) parkujących na Agrykola na zakazie nikt nie fotografuje tylko tych którzy wyjechali na kawałek trawnika. Ja stosuję zasadę: parkuj tak by nie powodować zagrożenia, nie parkuj na zakazach, nie zasłaniaj przejść dla pieszych, wyjazdów, nie blokuj ścieżek rowerowych etc. A samopoczucie społeczniaka z ORMO zakłócone moim autem na kawałeczku trawnika mi wisi.

 5. 5
  +10
  ~ A moze
  Niedziela, 02.08

  Mandaty w górę o dwa zero może ten fakt dotrze do mózgu Polaków. Rozbestwilo się bractwo.

 6. 6
  +8
  ~ żyrafa
  Niedziela, 02.08

  do Lorda F..tu nie chodzi o czyjeś samopoczucie,tylko o poszanowanie prawa,kulturę osobistą ,empatie itp,ale widać te wartości sa ci obce.

 7. 7
  +3
  ~ kjhg
  Poniedziałek, 03.08

  zdjęcie nr.3 pod oknami straży miejskiej i nic, ale kupili im teraz kolejne nowe autko

 8. 8
  +4
  ~ elblągu
  Poniedziałek, 03.08

  a na Górnośląskiej dalej parkują na trawnikach i chodniku i policja widzi i nic nie robia, to samo na Traugutta

 9. 9
  --5
  ~ Teź O!!
  Poniedziałek, 03.08

  Biedni frustraci, możecie sobie pozgrzytać zębami, popluć jadem w internecie i pobiadolić. Nie znam nikogo, kto dostałby mandat za parkowanie w Elblągu, chyba że w strefie bez uiszczenia. Będę parkował, gdzie tylko będzie możliwość, a wy szanowna hołoto możecie mi skoczyć. A wasze minusy, to żałosne ujadanie kundli.

 10. 10
  +1
  ~ STEFF
  Wtorek, 04.08

  Takiego parkowania nie popieram ale gdzie są parkingi ? te darmowe bo nie wszyscy mają kasę a osoby chore muszą dojechać ale place najłatwiej sprzedać deweloperowi a oni budują latami a tak jest na STARYM MIEŚCIE ale chyba jest pod ochroną.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.51886606216431