Poniedziałek, 1.06.2020, Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (69)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ gal
  Czwartek, 26.09

  Konfederacja = rosyjski kapitał, rosyjska kandydatka, wystarczy poczytać. Klaudie Jachirę też już wypatrzono w rosyjskich filmach. Wygląda na to że onuce próbują się siłą wedrzeć do naszego sejmu z każdej możliwej strony.

 2. 2
  --10
  ~ Klapacze
  Czwartek, 26.09

  I tak wygra wybory PiS czy ublizacie i krzyczcie . Bylo już P O i PSL i S L D i pozostał wstyd i miliardy w błoto. Wystarczy popatrzeć na rządy P O W Warszawie jaki wstyd,smród i unicestwione życie Wisły aż po.Bałtyk . Hańba w wy chcecie na takich gl9soeac. Gratulacje ciemnoto.

 3. 3
  +1
  ~ do Już
  Czwartek, 26.09

  O kim człowieku tak piszesz, że łapę wyciągają, a kto wyciąga i to po miliony? zmieni się władza to się dowiemy. Jeżeli piszesz o pińcset plus to śmiech na sali. No gdyby tak kredycik z BOŚ 2,6 miliona i jeszcze dopłatę Unijną do budyneczku, to dopiero długa łapa. Zastanówcie się ludzie i szanujcie ludzi myślących.

 4. 4
  --8
  ~ betti
  Czwartek, 26.09

  Obecny rząd spełnia obietnice i dba o swoich obywateli ,wierzę że tak będzie i po wyborach,które na pewno wygra.Zgadzam się,że są tu krytykanci ... ale z 500+ korzystają -to im jakoś nie przeszkadza! PiS górą!

 5. 5
  --12
  ~ Nsne
  Czwartek, 26.09

  Tylko pis. To chyba jasne.

 6. 6
  --8
  ~ jasio
  Czwartek, 26.09

  kto drukuje POjebom wyniki?????

 7. 7
  +14
  ~ er ce
  Czwartek, 26.09

  500zet dojna zmiana Ci daje, żeby zamkną ludziom usta a swoim grube tysiące,bo przecież im się należało.

 8. 8
  --4
  ~ polak
  Czwartek, 26.09

  czemu publikujecie tą wstrętną morde targowicy,jurka motorówki ja nic nie mogę jeść jak go widze bo rzygac mi sie chce!!!!!!!!!1

 9. 9
  +10
  ~ Hanka .
  Czwartek, 26.09

  500 - + 300 na książki 13 - nastki 14 -nastki , na świnie, na krowy . wszedzie sami swoi Krasulski siedzi nic nie robi dla Elbląga i regionu głosu nie zabiera łupierz trzepie i lata jak kot za kaczyńskim . A Kanał niech Elbląg sobie sam znajdzie pieniądze na pogłębienie nie tak miało być miała być pokora wypalanie zła gorącym żelazem afera za aferą premie latanie z rodzinami premie obsada soich nietykalni jak idą kobiety z białą różą mają prokuratora i po sądach ciągani a swoim wszystko jest umorzane bo to swoi nietykalni . Pieniądz nie śmierdzi każdy bierze jak dają reszta się nie liczy to wszystko nie ważne byle kasę dają . Tylko co będzie dalej co to kogo obchodzi jak dług narośnie nasze dzieci i wnuki będą ten dług splacać i nam tego nie wybaczą . GRECJA PEWNA !

 10. 10
  --2
  ~ Anty
  Czwartek, 26.09

  O dziwo wszyscy co napisali o Konfederacji zostali najbardziej zaminusowani. To tylko pokazuje, jakim cierniem dla obecnej, post-okrągłostołowej karuzeli PO-PiS-PSL-SLD i jego wyborców jest jedyna prawicowa partia w Polsce.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.