Środa, 5.08.2020, Imieniny: Oswald, Emil, Maria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (69)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ wyborca
  Piątek, 27.09

  Usmiać sie można jak czytam, że afery PIS są mniej ważne od afer PO, co za poziom ludzi? Przecież ilość afer PIS juz dawno przebił PO, chociaż PO to nie moja bajka.

 2. 2
  +6
  ~ do gal
  Piątek, 27.09

  Nie wiem co Jachira ma wspólnego z Konfederacją otrzeźwij,skoro startuje z KO.A co ma wspólnego PIS, że miliony ton węgla rosyjskiego sprowadza z Rosji do Polski, tu masz potwierdzone czarno na białym.

 3. 3
  +2
  ~ TWÓJ Kumpel
  Piątek, 27.09

  Pięknie Koalicja Obywatelska idzie w gorę do głosowania. Oczekujemy lepszych, mądrych i stanowczych rządów bez oszustw, okradania nas społeczeństwa dla dobra Polski. Dobro zwycięży, a zło należy pogonić.

 4. 4
  --4
  ~ luka
  Piątek, 27.09

  Jak czytam te wasze opinie i hejty to mam wrażenie , iż jesteście pacjentami Szpitala Psychiatrycznego. Jak można nie rozumieć tego co się działo przez 8 lat oraz tego co się dzieje aktualnie prze 4 lata . Rozum wam odebrało czy co ? Proponuje spacer i trochę namysłu. Idziemy na wybory i każdy ma swojego kandydata. Niech żyje demokracje.

 5. 5
  --7
  ~ emeryt
  Niedziela, 29.09

  Jestem osobą przewidywalną , koledzy nazywają mnie JASNOWIDZEM . Nie pomogą żadne złośliwe wyrazy do partii , która bardzo dobrze rządzi przez 4 lata . Prawo I Sprawiedliwość wygra wybory i to bardzo wysoko . A po 4 latach po lewicy pozostaną szczępy , to jest partia oszustów i kanciarzy , zmyślają co im ślina na język przyniesie . POPIERAM PIS ,a pozostałe partie nie mają zielonego pojęcia o rządzeniu POLSKĄ

 6. 6
  +4
  ~ pytam się
  Niedziela, 29.09

  A w jakim systemie przeliczane są głosy, bo przybywają.

 7. 7
  --1
  ~ do emeryt
  Niedziela, 29.09

  To chyba zostanie szczęp ale po PIS.

 8. 8
  +1
  ~ Flis
  Niedziela, 29.09

  Do Bodzio: to najedz się to twoją konstrukcją, smacznego

 9. 9
  +3
  ~ Buce
  Niedziela, 29.09

  Po co te sondaże ,znając elblazan znowu zagłosują na komunę,wies,i po,,,,ow. Nic was nie nauczyło życie. Jeździcie złomem tramwajowy,kasa idzie obok Elblągu na olsztyn, kąpielisko roruina ,amfiteatr juz las wyrasta . Elbląg upada nikt nie walczy o miasto Elbląg. O stołki i kasę pełno ich.

 10. 10
  --4
  ~ 1234
  Niedziela, 29.09

  Tylko PIS chyba ze chcecie pracowac do smierci. Sb i i podbni beda minusowac. Ludzie myslcie o Sobie pozdrawiam.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.