Środa, 5.08.2020, Imieniny: Oswald, Emil, Maria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (69)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ JASNOWIDZ
  Niedziela, 06.10

  Nie mogę się doczekać tego trzynastego , Tego zwycięstwa PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI , Po Ko dostanie w oko .i będzie spokój na parę lat . Po nowym roku na pewno nastąpią zmiany część z PO KO PÓJDZIE NA DOŁEK , te słowa używa świetny aktor , odprowadzić na dołek ,

 2. 2
  +6
  ~ ad
  Środa, 09.10

  Niestety partii nienawiści i pogardy dla obywatela PiS należy dodać parę procent, gdyz ich zacofany elektorat nie korzysta z internetu i nie ma możliwości wziąć udziału w tym głosowaniu... Każdy tylko nie PiS !!

 3. 3
  +5
  ~ milka
  Środa, 09.10

  większość głosuje na PO a jakoś ostatnio PIS wygrywa. ciekawe.

 4. 4
  --2
  ~ mieszkaniec
  Środa, 09.10

  Lech Wałęsa jak był w Warszawie na konwencie PO KO to publicznie zapowiedział ,że zagłosuje na PO , póżniej zmienił zdanie , że zagłosuje na kAMYSZA, Kamysz odpowiedział, nikt go nie prosił , a on się w ,Ku,,wił i powiedział ,że odda swój głos dla PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI dlatego, że to sama nazwa mówi , że ta PARTIA JEST SPRAWIEDLIWA Wreście BOLEK zrozumiał .

 5. 5
  +2
  ~ Mayk
  Środa, 09.10

  A co tobie zrobiła 2 jaka bo mnie PO 10 miesięcy do emerytury dłużej OFE,zasiłek pogrzebowy obniżony ,4zl do renty dołożyło nie chce takich rządów gdzie nie dbają o naród .

 6. 6
  +4
  ~ Emeryt
  Środa, 09.10

  Konstytucja tez napisana przez poprzedników made in Wałęsa zamiast isc z duchem czasu.

 7. 7
  --4
  ~ mieszkaniec
  Środa, 09.10

  Wania smatry sojusz lewicy demokratycznej procentuje w knajpie .

 8. 8
  --2
  ~ Nie dla P O i PSL i S L D
  Środa, 09.10

  Na PIS bo obiecali i w stu procentach Polacy otrzymali , wszystko. A poprzednicy afery ,chamskie zachowanie ,obelgi straty miliardowe. Coz znając życie komuszy Elbląg tj mieszkańcy z prowincji zagłosują na byłych bo taki taj dostali od nich . Pytanie dobsmierci i zero pomocy na rodziny. To wam pasuje czereśniaki.

 9. 9
  0
  ~ Uglytrue
  Środa, 09.10

  Każdy głos oddany na konfederacje to głos oddany na platformę, a to znaczy że jest to głos na aborcję, rezygnację z reparacji od niemiec, spłatę roszczeń żydowskich, homo małżeństwa, adopcja dzieci, imigrantow muzulmanskich i uczenie czterolatkow mastrubacji w szkolach, podniesienie wieku emerytalnego, podniesienie podatków, zabranie 500+ i innych programów, bo jeśli zostanie obalony rząd pisu do władzy dochodzi platforma. I nie ma żadnej innej opcji. Jeżeli konfederacja atakuje PiS to niezależnie od tego co mówi i do jak patriotycznych i wznioslych haseł się odwoluje, chce rządów platformy z SLD i biedroniem.

 10. 10
  --1
  ~ Na tak
  Środa, 09.10

  Cała rodzina ze znajomymi idziemy głosować na PiS żyje się nam lepiej ,mamy pieniądze 300,500 + na dzieci i wspólne wyjazdy. Mamy wyzsze place ,nasi rodzice poszli na szybsze emerytury. Dostali 13 tki . Brawo PiS. A reszcie mówimy nie.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.